Navegación
Inicio
Calendario
Buscar torneos
Buscar xogadores
Buscar partidas
Información
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Idioma
Català
English
Español
Euskara
Galego
Login
Inicio
XXVII Open Internacional Ayuntamiento de Erandio
Rolda 4
XXVII Open Internacional Ayuntamiento de Erandio
Erandio, del
2018-12-15
al
2018-12-22
Árbitro:
Lukas Iruretagoiena (I.A. 2204916)
Árbitros axudantes: Jose M. Villanueva (I.D. 32044097)
Ritmo de xogo:
90 minutes + 30 seconds per move
Menú do torneo
Menú do torneo
Ranking inicial
Emparellamentos e resultados
Rolda 1
Rolda 2
Rolda 3
Rolda 4
Rolda 5
Rolda 6
Rolda 7
Rolda 8
Clasificación
Cadro cruzado
Variación FIDE
Partidas
Calendario
Unpaired players
Estatísticas
Emparellamento da rolda 4 o
2018-12-18
ás 18:00
Excel
PDF
M.
Brancas
Ran.
Pts.
FIDE
Fed.
Res.
Negras
Ran.
Pts.
FIDE
Fed.
1
Segura Del Frago, Imanol
7
2,5
2023
ESP
0-1
FM Trigo Urquijo, Sergio
1
3,0
2373
ESP
2
Cenizo Vicente, Jesus Rafael
28
2,5
1745
ESP
0-1
Arias Garcia, Luis Javier
3
2,5
2168
ESP
3
Bergara Ede, Josu
31
2,5
1713
ESP
0-1
Garrido Legarreta, Jose Javier
6
2,5
2045
ESP
4
Seoane Rodriguez, Unai
20
2,5
1808
ESP
1-0
Garcia Bolanos, Irene
47
2,5
1430
ESP
5
FM Prieto Aranguren, Alain
2
2,0
2242
ESP
1-0
Oriza De Castro, Inigo
22
2,0
1798
ESP
6
Martin Ibisate, Xabier
23
2,0
1783
ESP
0-1
Toledo Sanz, Imanol
5
2,0
2074
ESP
7
Villanueva Arguinberri, Bruno
9
2,0
2001
ESP
1-0
Asensio Arino, Juan Angel
41
2,0
1533
ESP
8
Salas Martin, Javier
25
2,0
1769
ESP
0-1
Uria Ramirez, Aitor
11
2,0
1951
ESP
9
Caballero Acosta, Erlantz
42
2,0
1532
ESP
0-1
Martinez De Soria Gordon, Jose Manuel
15
2,0
1900
ESP
10
Mendez Nunez, Jose Antonio
29
1,5
1743
ESP
0-1
Hernandez Garcia, Maximo
8
1,5
2003
ESP
11
Garcia Rodriguez, Inaki
12
1,5
1938
ESP
--+
Calleja Gonzalez, Unai
32
1,5
1695
ESP
12
San Miguel Torre, Saul
46
1,5
1447
ESP
½-½
Galarza Docampo, Karmel
13
1,5
1903
ESP
13
Peteiro Osta, Luis Angel
14
1,5
1902
ESP
1-0
Agirregomozkorta Etxezarreta, J
35
1,5
1642
ESP
14
Cuero Reid, Maximo Javier
21
1,5
1804
ESP
1-0
Gordon Aguirre, Francisco J
39
1,5
1574
ESP
15
Rubio Rodriguez, Luis
24
1,5
1782
ESP
1-0
Montes Gimenez, Mencia
40
1,5
1565
ESP
16
Nuevo Galiana, Jesus Daniel
17
1,0
1845
ESP
1-0
Valverde Urbano, Alejandro
34
1,0
1647
ESP
17
Sanjurjo Alonso, Luis
36
1,0
1639
ESP
0-1
Sarralde Marco, Emilio
18
1,0
1833
ESP
18
Fernandez-Rivera Ortiz, Igor
19
1,0
1832
ESP
1-0
Fernandez Villanueva, Javier
43
1,0
1530
ESP
19
Hirgma, Elmaati
48
1,0
1414
ESP
0-1
Svyatoslav, Vorobyev
26
1,0
1768
ESP
20
Gonzalez Llano, Federico
27
1,0
1751
ESP
0-1
Enriquez Pastor, Jorge
45
1,0
1465
ESP
21
Garcia Garcia, Jose Antonio
54
0,5
1208
ESP
0-1
Martinez Diez, Jose Felix
51
1,0
1372
ESP
22
Echeverria Ezquerro, Egoitz
56
0,0
1146
ESP
1-0
Goti Cordon, Luis Pedro
52
0,0
1268
ESP
23
Belver Garcia, Santiago
53
0,0
1226
ESP
+
24
Sadusea, Johnny Fernando
4
2,5
2130
VEN
=
25
Rodriguez Gonzalez, Alex
10
2,5
1984
ESP
=
26
Gutierrez Renedo, Manuel
30
3,0
1732
ESP
=
27
Francisco Etxebarria, Jon Andoi
33
1,0
1689
ESP
=
28
Berasategui Morillo, Alberto
37
2,0
1637
ESP
=
29
Fernandez Amezaga, Karmelo
38
1,0
1631
ESP
=
30
Acedo Pena, Javier
44
1,0
1484
ESP
=
31
San Mamed Sotelo, Manuel
49
0,5
1406
ESP
=
32
Ruiz Azcue, Alfredo
50
0,5
1399
ESP
=
33
De La Fuente Pinedo, Mikel
58
1,5
0
ESP
=
34
Rodriguez Lima, Sofia
59
0,5
0
ESP
=
35
Pena Ugarte. Fco Jesus
16
0,0
1858
ESP
0
36
Urlezaga Mandaluniz, Jose A.
55
0,0
1170
ESP
0
37
Alves Santos, Mario
57
0,5
0
ESP
0