Navegación
Inicio
Calendario
Buscar torneos
Buscar xogadores
Buscar partidas
Información
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Idioma
Català
English
Español
Euskara
Galego
Login
Inicio
XXXIV TORNEO INFANTIL DE XADREZ ALBARIÑO SUB-8
Rolda 6
Show more tournaments
XXXIV TORNEO INFANTIL DE XADREZ ALBARIÑO SUB-8
XXXIV TORNEO INFANTIL DE XADREZ ALBARIÑO SUB-10
TORNEO ABSOLUTO 50º ANIVERSARIO DE XADREZ ALBARIÑO
XXXIV TORNEO INFANTIL DE XADREZ ALBARIÑO SUB-12
XXXIV TORNEO INFANTIL DE XADREZ ALBARIÑO SUB-14
XXXIV TORNEO INFANTIL DE XADREZ ALBARIÑO SUB-8
Cambados, del
2022-07-31
al
2022-07-31
Árbitro:
FA Cubero Ferreiro, Rodrigo (FIDE-ID: 2209683)
Ritmo de xogo:
20 minutes finish
Menú do torneo
Menú do torneo
Ranking inicial
Emparellamentos e resultados
Rolda 1
Rolda 2
Rolda 3
Rolda 4
Rolda 5
Rolda 6
Rolda 7
Clasificación
Cadro cruzado
Variación FIDE
Partidas
Calendario
Unpaired players
Estatísticas
Emparellamento da rolda 6 o
2022-07-31
ás 18:00
Excel
PDF
M.
Brancas
Ran.
Pts.
FIDE
Fed.
Res.
Negras
Ran.
Pts.
FIDE
Fed.
1
Lema Fernandez, Javier
1
5,0
1181
ESP
1-0
Diz Eitor, Noe
11
4,0
0
ESP
2
Matos, Maria Rita
17
4,0
0
POR
0-1
Campelo Mallo, Zaira
2
4,0
1114
ESP
3
Rey Barciela, Mateo
21
4,0
0
ESP
1-0
Guo Chen, Jiaming
14
4,0
0
ESP
4
Noya Mellado, Christian
3
3,0
1053
ESP
1-0
Sanchez Iglesias, Isaac
27
3,0
0
ESP
5
Pereira Fernandez, Abraham
20
3,0
0
ESP
0-1
Chayan Cruces, Mateo
8
3,0
0
ESP
6
Davila Rodriguez, Andre
10
3,0
0
ESP
1-0
Nemina Martinez, Aitor
18
3,0
0
ESP
7
Sanchez Iglesias, Valentina
28
3,0
0
ESP
0-1
Roo Guillan, Lois
25
3,0
0
ESP
8
Roo Perez, Xoel
26
3,0
0
ESP
1-0
Vicente Resua, Telmo
31
2,5
0
ESP
9
Boquete Rega, Hugo
4
2,0
0
ESP
0-1
Labandeira Troiteiro, David
15
2,0
0
ESP
10
Brea Patino, Yago
5
2,0
0
ESP
1-0
Taibo Hermida, Aura Jimena
29
2,0
0
ESP
11
Gomez Paz, Ares
12
2,0
0
ESP
0-1
Bueno Abal, Beltran
6
2,0
0
ESP
12
Vilar Martinez, Hugo
32
2,0
0
ESP
1-0
Castelo Bellas, Sabela
7
2,0
0
ESP
13
Gonzalez Bautista, Iago
13
1,0
0
ESP
½-½
Czarnecki Gonzalez, Alenka
9
1,5
0
ESP
14
Taibo Hermida, Luana
30
1,0
0
ESP
1-0
Oubina Gonzalez, Marta
19
1,0
0
ESP
15
Lopez Garcia, Eduardo
16
1,0
0
ESP
+
16
Rios Delgado, Candela
22
0,5
0
ESP
0
17
Rios Delgado, Carmen
23
0,5
0
ESP
0
18
Rios Delgado, Manuel
24
0,5
0
ESP
0