Navegació
Inici
Calendari
Cercar torneigs
Cercar jugadors
Cercar partides
Informació
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Idioma
Català
English
Español
Euskara
Galego
Iniciar sessió
Inici
Andaluz Rapido Sub-10
Taula creuada
Selecció del torneig
Sub-10
Sub-14
Sub-18
Andaluz Rapido Sub-10
Baena (Cordoba), del
2022-09-24
al
2022-09-24
Àrbitre Principal:
Rafael Lucena Moreno
Àrbitres adjunts: Juan Carlos Ariza Lopez
Ritme de joc:
15 minutes + 5 seconds per move
Menú del torneig
Menú del torneig
Rànquing inicial
Emparellaments i resultats
Ronda1
Ronda2
Ronda3
Ronda4
Ronda5
Ronda6
Ronda7
Classificació
Taula creuada del torneig
Variació FIDE
Partides
Calendari
Jugadors no emparellats
Estadístiques i detalls
Taula creuada
Excel
PDF
Ran.
Pos.
Tit.
Name
Fed.
R. 1
R. 2
R. 3
R. 4
R. 5
R. 6
R. 7
Pts.
FIDE
Nat
Origin
1
2
Gaitan Galstyan, Narek
ESP
25
El Faliri Mayer, Manuel
B
1
14
Ruiz Perez, Sergio
W
0.5
16
Fuentes Morales, Andres
B
1
6
Perez Ruiz, Diego
W
1
4
Pabon Hermann, Anna
B
0.5
11
Merino Ferrer, Javier
W
1
10
Reque Garcia, Marcos
B
1
6.0
1436
1134
MIRAFLORES
2
8
Galiano Puertas, David
ESP
26
Hernandez Amargant, Jeremy Javier
W
1
13
Malagon Moreno, Bruno
B
0
25
El Faliri Mayer, Manuel
W
1
19
Castejon Tofe, Francisco Javier
B
1
9
Pabon Hermann, David
W
0
23
Frias Lope, Miguel
B
1
4
Pabon Hermann, Anna
B
1
5.0
1248
1290
VILLA ESTEPONA
3
21
Perea Fruet, Alba
ESP
27
Carmona Lebedeva, Marco Aurelio
B
1
16
Fuentes Morales, Andres
W
0.5
14
Ruiz Perez, Sergio
B
0
32
Frias Lope, Marta
B
1
15
Arjona Diaz, Sergio
W
0
12
Loriente Galiano, Eric
W
1
6
Perez Ruiz, Diego
B
0
3.5
1188
909
EL CABALLO
4
10
Pabon Hermann, Anna
ESP
28
Cardenas Martin, Manuel
W
1
15
Arjona Diaz, Sergio
B
0.5
17
Truter, Daniel
W
1
14
Ruiz Perez, Sergio
B
1
1
Gaitan Galstyan, Narek
W
0.5
9
Pabon Hermann, David
B
0.5
2
Galiano Puertas, David
W
0
4.5
1173
946
COIN
5
5
Giraldez Requena, Hugo
ESP
29
Castro Polonio, Antonio
B
1
18
Escobar Rodriguez, Alvaro
W
0
27
Carmona Lebedeva, Marco Aurelio
B
1
20
Jimenez Lopez, Carmen
W
1
8
Fernandez Cruz, Danilo
B
1
10
Reque Garcia, Marcos
W
0
19
Castejon Tofe, Francisco Javier
B
1
5.0
1152
1331
SIERRA SUR
6
12
Perez Ruiz, Diego
ESP
30
Castro Polonio, David
W
1
17
Truter, Daniel
B
0.5
15
Arjona Diaz, Sergio
W
1
1
Gaitan Galstyan, Narek
B
0
13
Malagon Moreno, Bruno
W
1
7
Llamas Rodriguez, Javier
B
0
3
Perea Fruet, Alba
W
1
4.5
1148
1076
DOS HERMANAS
7
6
Llamas Rodriguez, Javier
ESP
31
Dominguez Canete, Francisco Jose
B
1
20
Jimenez Lopez, Carmen
W
1
11
Merino Ferrer, Javier
B
0
22
Mullor Pena, Francisco
W
1
18
Escobar Rodriguez, Alvaro
B
0
6
Perez Ruiz, Diego
W
1
24
Sequera Garcia, Eva
B
1
5.0
1128
1048
REINA BRILLANTE
8
7
Fernandez Cruz, Danilo
ESP
32
Frias Lope, Marta
W
1
21
Perals Martinez, Mario
B
1
13
Malagon Moreno, Bruno
W
1
10
Reque Garcia, Marcos
B
0
5
Giraldez Requena, Hugo
W
0
25
El Faliri Mayer, Manuel
B
1
18
Escobar Rodriguez, Alvaro
W
1
5.0
1125
1269
COIN
9
3
Pabon Hermann, David
ESP
33
Gallardo Parra, Jimena
B
1
24
Sequera Garcia, Eva
W
1
18
Escobar Rodriguez, Alvaro
B
1
11
Merino Ferrer, Javier
W
0
2
Galiano Puertas, David
B
1
4
Pabon Hermann, Anna
W
0.5
21
Perals Martinez, Mario
B
1
5.5
1121
1110
COIN
10
4
Reque Garcia, Marcos
ESP
34
Gamiz Leva, David
W
1
22
Mullor Pena, Francisco
B
1
47
Rybachek, Myroslava
W
1
8
Fernandez Cruz, Danilo
W
1
11
Merino Ferrer, Javier
B
0
5
Giraldez Requena, Hugo
B
1
1
Gaitan Galstyan, Narek
W
0
5.0
1112
1148
MARBELLA CC
11
1
Merino Ferrer, Javier
ESP
35
Gamiz Leva, Ivan
B
1
43
Rojano Cabra, Marcos
W
1
7
Llamas Rodriguez, Javier
W
1
9
Pabon Hermann, David
B
1
10
Reque Garcia, Marcos
W
1
1
Gaitan Galstyan, Narek
B
0
15
Arjona Diaz, Sergio
W
1
6.0
1083
1144
FIGUEROA
12
27
Loriente Galiano, Eric
ESP
36
Lopez Ramirez, Javier
W
1
47
Rybachek, Myroslava
B
0
26
Hernandez Amargant, Jeremy Javier
W
1
21
Perals Martinez, Mario
B
0.5
17
Truter, Daniel
W
0
3
Perea Fruet, Alba
B
0
48
Salado Alarcon, Sabina
W
1
3.5
1083
1081
METRO
13
29
Malagon Moreno, Bruno
ESP
37
Lopez Ramirez, Jesus
B
1
2
Galiano Puertas, David
W
1
8
Fernandez Cruz, Danilo
B
0
47
Rybachek, Myroslava
W
1
6
Perez Ruiz, Diego
B
0
24
Sequera Garcia, Eva
W
0
16
Fuentes Morales, Andres
B
0
3.0
1082
998
CAS
14
23
Ruiz Perez, Sergio
ESP
38
Martinez Martinez, Cayetana
W
1
1
Gaitan Galstyan, Narek
B
0.5
3
Perea Fruet, Alba
W
1
4
Pabon Hermann, Anna
W
0
21
Perals Martinez, Mario
B
0
16
Fuentes Morales, Andres
W
0
39
Maz Antiduelo, Laura
B
1
3.5
1073
1047
TORRE BALERMA
15
11
Arjona Diaz, Sergio
ESP
39
Maz Antiduelo, Laura
B
1
4
Pabon Hermann, Anna
W
0.5
6
Perez Ruiz, Diego
B
0
16
Fuentes Morales, Andres
W
1
3
Perea Fruet, Alba
B
1
18
Escobar Rodriguez, Alvaro
W
1
11
Merino Ferrer, Javier
B
0
4.5
1010
1038
SIERRA SUR
16
14
Fuentes Morales, Andres
ESP
40
Medina Cordoba, Pablo
W
1
3
Perea Fruet, Alba
B
0.5
1
Gaitan Galstyan, Narek
W
0
15
Arjona Diaz, Sergio
B
0
28
Cardenas Martin, Manuel
W
1
14
Ruiz Perez, Sergio
B
1
13
Malagon Moreno, Bruno
W
1
4.5
0
1066
EL POLVORIN
17
22
Truter, Daniel
ESP
41
Mullor Pena, Angel
B
1
6
Perez Ruiz, Diego
W
0.5
4
Pabon Hermann, Anna
B
0
39
Maz Antiduelo, Laura
W
1
12
Loriente Galiano, Eric
B
1
21
Perals Martinez, Mario
W
0
20
Jimenez Lopez, Carmen
B
0
3.5
0
1051
ESURI
18
15
Escobar Rodriguez, Alvaro
ESP
42
Platero Pena, Jose Angel
W
1
5
Giraldez Requena, Hugo
B
1
9
Pabon Hermann, David
W
0
23
Frias Lope, Miguel
B
1
7
Llamas Rodriguez, Javier
W
1
15
Arjona Diaz, Sergio
B
0
8
Fernandez Cruz, Danilo
B
0
4.0
0
1035
COSTA DE LA LUZ
19
19
Castejon Tofe, Francisco Javier
ESP
43
Rojano Cabra, Marcos
B
0
34
Gamiz Leva, David
W
1
29
Castro Polonio, Antonio
B
1
2
Galiano Puertas, David
W
0
33
Gallardo Parra, Jimena
B
1
27
Carmona Lebedeva, Marco Aurelio
B
1
5
Giraldez Requena, Hugo
W
0
4.0
0
987
REINA BRILLANTE
20
9
Jimenez Lopez, Carmen
ESP
44
Rojano Lopez, Blanca
W
1
7
Llamas Rodriguez, Javier
B
0
31
Dominguez Canete, Francisco Jose
W
1
5
Giraldez Requena, Hugo
B
0
29
Castro Polonio, Antonio
W
1
32
Frias Lope, Marta
B
1
17
Truter, Daniel
W
1
5.0
0
954
EL CABALLO
21
13
Perals Martinez, Mario
ESP
45
Rubio Amo, Alejandro
B
1
8
Fernandez Cruz, Danilo
W
0
33
Gallardo Parra, Jimena
B
1
12
Loriente Galiano, Eric
W
0.5
14
Ruiz Perez, Sergio
W
1
17
Truter, Daniel
B
1
9
Pabon Hermann, David
W
0
4.5
0
953
EL REY HUERCAL
22
24
Mullor Pena, Francisco
ESP
46
Ruiz Ruiz, Manuel
+
10
Reque Garcia, Marcos
W
0
41
Mullor Pena, Angel
B
1
7
Llamas Rodriguez, Javier
B
0
32
Frias Lope, Marta
W
0
45
Rubio Amo, Alejandro
W
1
43
Rojano Cabra, Marcos
B
0.5
3.5
0
950
BENAHADUX
23
20
Frias Lope, Miguel
ESP
47
Rybachek, Myroslava
B
0
35
Gamiz Leva, Ivan
W
1
48
Salado Alarcon, Sabina
B
1
18
Escobar Rodriguez, Alvaro
W
0
41
Mullor Pena, Angel
B
1
2
Galiano Puertas, David
W
0
32
Frias Lope, Marta
B
1
4.0
0
935
REINA BRILLANTE
24
16
Sequera Garcia, Eva
ESP
48
Salado Alarcon, Sabina
W
1
9
Pabon Hermann, David
B
0
32
Frias Lope, Marta
W
0
28
Cardenas Martin, Manuel
B
1
43
Rojano Cabra, Marcos
W
1
13
Malagon Moreno, Bruno
B
1
7
Llamas Rodriguez, Javier
W
0
4.0
0
929
CAS
25
31
El Faliri Mayer, Manuel
ESP
1
Gaitan Galstyan, Narek
W
0
36
Lopez Ramirez, Javier
B
1
2
Galiano Puertas, David
B
0
35
Gamiz Leva, Ivan
W
1
45
Rubio Amo, Alejandro
B
1
8
Fernandez Cruz, Danilo
W
0
47
Rybachek, Myroslava
B
0
3.0
0
909
FIGUEROA
26
32
Hernandez Amargant, Jeremy Javier
VEN
2
Galiano Puertas, David
B
0
37
Lopez Ramirez, Jesus
W
1
12
Loriente Galiano, Eric
B
0
41
Mullor Pena, Angel
W
0
39
Maz Antiduelo, Laura
B
1
47
Rybachek, Myroslava
W
0
35
Gamiz Leva, Ivan
B
1
3.0
0
879
ENROQUE CORTO SAHALDAU
27
18
Carmona Lebedeva, Marco Aurelio
ESP
3
Perea Fruet, Alba
W
0
38
Martinez Martinez, Cayetana
B
1
5
Giraldez Requena, Hugo
W
0
42
Platero Pena, Jose Angel
B
1
47
Rybachek, Myroslava
B
1
19
Castejon Tofe, Francisco Javier
W
0
41
Mullor Pena, Angel
B
1
4.0
0
863
MOTRIL
28
26
Cardenas Martin, Manuel
ESP
4
Pabon Hermann, Anna
B
0
39
Maz Antiduelo, Laura
W
0.5
43
Rojano Cabra, Marcos
B
1
24
Sequera Garcia, Eva
W
0
16
Fuentes Morales, Andres
B
0
42
Platero Pena, Jose Angel
W
1
33
Gallardo Parra, Jimena
B
1
3.5
0
0
COSTA DE LA LUZ
29
41
Castro Polonio, Antonio
ESP
5
Giraldez Requena, Hugo
W
0
40
Medina Cordoba, Pablo
B
1
19
Castejon Tofe, Francisco Javier
W
0
44
Rojano Lopez, Blanca
B
1
20
Jimenez Lopez, Carmen
B
0
41
Mullor Pena, Angel
W
0
45
Rubio Amo, Alejandro
B
0
2.0
0
0
REINA BRILLANTE
30
47
Castro Polonio, David
ESP
6
Perez Ruiz, Diego
B
0
41
Mullor Pena, Angel
W
0
39
Maz Antiduelo, Laura
B
0
37
Lopez Ramirez, Jesus
W
1
40
Medina Cordoba, Pablo
B
0
35
Gamiz Leva, Ivan
W
0
42
Platero Pena, Jose Angel
B
0
1.0
0
0
REINA BRILLANTE
31
36
Dominguez Canete, Francisco Jose
ESP
7
Llamas Rodriguez, Javier
W
0
42
Platero Pena, Jose Angel
B
1
20
Jimenez Lopez, Carmen
B
0
43
Rojano Cabra, Marcos
W
0
44
Rojano Lopez, Blanca
W
0.5
38
Martinez Martinez, Cayetana
B
0
40
Medina Cordoba, Pablo
B
1
2.5
0
0
JAQUE-64 NUEVA CARTEYA
32
30
Frias Lope, Marta
ESP
8
Fernandez Cruz, Danilo
B
0
45
Rubio Amo, Alejandro
W
1
24
Sequera Garcia, Eva
B
1
3
Perea Fruet, Alba
W
0
22
Mullor Pena, Francisco
B
1
20
Jimenez Lopez, Carmen
W
0
23
Frias Lope, Miguel
W
0
3.0
0
0
REINA BRILLANTE
33
40
Gallardo Parra, Jimena
ESP
9
Pabon Hermann, David
W
0
44
Rojano Lopez, Blanca
B
1
21
Perals Martinez, Mario
W
0
48
Salado Alarcon, Sabina
B
1
19
Castejon Tofe, Francisco Javier
W
0
43
Rojano Cabra, Marcos
B
0
28
Cardenas Martin, Manuel
W
0
2.0
0
0
BENAHADUX
34
43
Gamiz Leva, David
ESP
10
Reque Garcia, Marcos
B
0
19
Castejon Tofe, Francisco Javier
B
0
38
Martinez Martinez, Cayetana
W
1
45
Rubio Amo, Alejandro
W
0
42
Platero Pena, Jose Angel
B
0.5
39
Maz Antiduelo, Laura
W
0
36
Lopez Ramirez, Javier
B
0.5
2.0
0
0
RUY LOPEZ BAENA
35
42
Gamiz Leva, Ivan
ESP
11
Merino Ferrer, Javier
W
0
23
Frias Lope, Miguel
B
0
40
Medina Cordoba, Pablo
W
1
25
El Faliri Mayer, Manuel
B
0
48
Salado Alarcon, Sabina
W
0
30
Castro Polonio, David
B
1
26
Hernandez Amargant, Jeremy Javier
W
0
2.0
0
0
RUY LOPEZ BAENA
36
44
Lopez Ramirez, Javier
ESP
12
Loriente Galiano, Eric
B
0
25
El Faliri Mayer, Manuel
W
0
45
Rubio Amo, Alejandro
B
0
38
Martinez Martinez, Cayetana
W
0.5
37
Lopez Ramirez, Jesus
B
0
+
34
Gamiz Leva, David
W
0.5
2.0
0
0
JAQUE-64 NUEVA CARTEYA
37
46
Lopez Ramirez, Jesus
ESP
13
Malagon Moreno, Bruno
W
0
26
Hernandez Amargant, Jeremy Javier
B
0
42
Platero Pena, Jose Angel
W
0
30
Castro Polonio, David
B
0
36
Lopez Ramirez, Javier
W
1
44
Rojano Lopez, Blanca
B
0
+
2.0
0
0
JAQUE-64 NUEVA CARTEYA
38
39
Martinez Martinez, Cayetana
ESP
14
Ruiz Perez, Sergio
B
0
27
Carmona Lebedeva, Marco Aurelio
W
0
34
Gamiz Leva, David
B
0
36
Lopez Ramirez, Javier
B
0.5
+
31
Dominguez Canete, Francisco Jose
W
1
44
Rojano Lopez, Blanca
W
0
2.5
0
0
RUY LOPEZ BAENA
39
37
Maz Antiduelo, Laura
ESP
15
Arjona Diaz, Sergio
W
0
28
Cardenas Martin, Manuel
B
0.5
30
Castro Polonio, David
W
1
17
Truter, Daniel
B
0
26
Hernandez Amargant, Jeremy Javier
W
0
34
Gamiz Leva, David
B
1
14
Ruiz Perez, Sergio
W
0
2.5
0
0
FIGUEROA
40
45
Medina Cordoba, Pablo
ESP
16
Fuentes Morales, Andres
B
0
29
Castro Polonio, Antonio
W
0
35
Gamiz Leva, Ivan
B
0
+
30
Castro Polonio, David
W
1
48
Salado Alarcon, Sabina
B
0
31
Dominguez Canete, Francisco Jose
W
0
2.0
0
0
REINA BRILLANTE
41
33
Mullor Pena, Angel
ESP
17
Truter, Daniel
W
0
30
Castro Polonio, David
B
1
22
Mullor Pena, Francisco
W
0
26
Hernandez Amargant, Jeremy Javier
B
1
23
Frias Lope, Miguel
W
0
29
Castro Polonio, Antonio
B
1
27
Carmona Lebedeva, Marco Aurelio
W
0
3.0
0
0
BENAHADUX
42
38
Platero Pena, Jose Angel
ESP
18
Escobar Rodriguez, Alvaro
B
0
31
Dominguez Canete, Francisco Jose
W
0
37
Lopez Ramirez, Jesus
B
1
27
Carmona Lebedeva, Marco Aurelio
W
0
34
Gamiz Leva, David
W
0.5
28
Cardenas Martin, Manuel
B
0
30
Castro Polonio, David
W
1
2.5
0
0
JANDULA
43
25
Rojano Cabra, Marcos
ESP
19
Castejon Tofe, Francisco Javier
W
1
11
Merino Ferrer, Javier
B
0
28
Cardenas Martin, Manuel
W
0
31
Dominguez Canete, Francisco Jose
B
1
24
Sequera Garcia, Eva
B
0
33
Gallardo Parra, Jimena
W
1
22
Mullor Pena, Francisco
W
0.5
3.5
0
0
RUY LOPEZ BAENA
44
28
Rojano Lopez, Blanca
ESP
20
Jimenez Lopez, Carmen
B
0
33
Gallardo Parra, Jimena
W
0
+
29
Castro Polonio, Antonio
W
0
31
Dominguez Canete, Francisco Jose
B
0.5
37
Lopez Ramirez, Jesus
W
1
38
Martinez Martinez, Cayetana
B
1
3.5
0
0
RUY LOPEZ BAENA
45
35
Rubio Amo, Alejandro
ESP
21
Perals Martinez, Mario
W
0
32
Frias Lope, Marta
B
0
36
Lopez Ramirez, Javier
W
1
34
Gamiz Leva, David
B
1
25
El Faliri Mayer, Manuel
W
0
22
Mullor Pena, Francisco
B
0
29
Castro Polonio, Antonio
W
1
3.0
0
0
RUY LOPEZ BAENA
46
48
Ruiz Ruiz, Manuel
ESP
22
Mullor Pena, Francisco
-
W
0
W
0
W
0
W
0
W
0
W
0
0.0
0
0
REINA BRILLANTE
47
17
Rybachek, Myroslava
UKR
23
Frias Lope, Miguel
W
1
12
Loriente Galiano, Eric
W
1
10
Reque Garcia, Marcos
B
0
13
Malagon Moreno, Bruno
B
0
27
Carmona Lebedeva, Marco Aurelio
W
0
26
Hernandez Amargant, Jeremy Javier
B
1
25
El Faliri Mayer, Manuel
W
1
4.0
0
0
RUY LOPEZ BAENA
48
34
Salado Alarcon, Sabina
ESP
24
Sequera Garcia, Eva
B
0
+
23
Frias Lope, Miguel
W
0
33
Gallardo Parra, Jimena
W
0
35
Gamiz Leva, Ivan
B
1
40
Medina Cordoba, Pablo
W
1
12
Loriente Galiano, Eric
B
0
3.0
0
0
RUY LOPEZ BAENA