Nabigazioa
Hasiera
Egutegia
Txapelketak bilatu
Jokalariak bilatu
Partidak bilatu
Informazioa
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Hizkuntza
Català
English
Español
Euskara
Galego
Login
Hasiera
Andaluz Rapido Sub-10
Koadro gurutzatua
Txapelketa aukeratu
Sub-10
Sub-14
Sub-18
Andaluz Rapido Sub-10
Baena (Cordoba),
2022-09-24
-
2022-09-24
Epailea:
Rafael Lucena Moreno
Bigarren epaileak: Juan Carlos Ariza Lopez
Joko-erritmoa:
15 minutes + 5 seconds per move
Txapelketaren menua
Txapelketaren menua
Hasierako rankinga
Emaitzak
1. txanda
2. txanda
3. txanda
4. txanda
5. txanda
6. txanda
7. txanda
Sailkapena
Koadro gurutzatua
FIDE elo aldaketa
Partidak
Egutegia
Bye zerrenda
Estatistikak
Koadro gurutzatua
Excel
PDF
Ran.
Pos.
Tit.
Name
Fed.
R. 1
R. 2
R. 3
R. 4
R. 5
R. 6
R. 7
Pts.
FIDE
Nat
Origin
1
2
Gaitan Galstyan, Narek
ESP
25
El Faliri Mayer, Manuel
B
1
14
Ruiz Perez, Sergio
W
0.5
16
Fuentes Morales, Andres
B
1
6
Perez Ruiz, Diego
W
1
4
Pabon Hermann, Anna
B
0.5
11
Merino Ferrer, Javier
W
1
10
Reque Garcia, Marcos
B
1
6.0
1436
1134
MIRAFLORES
2
8
Galiano Puertas, David
ESP
26
Hernandez Amargant, Jeremy Javier
W
1
13
Malagon Moreno, Bruno
B
0
25
El Faliri Mayer, Manuel
W
1
19
Castejon Tofe, Francisco Javier
B
1
9
Pabon Hermann, David
W
0
23
Frias Lope, Miguel
B
1
4
Pabon Hermann, Anna
B
1
5.0
1248
1290
VILLA ESTEPONA
3
21
Perea Fruet, Alba
ESP
27
Carmona Lebedeva, Marco Aurelio
B
1
16
Fuentes Morales, Andres
W
0.5
14
Ruiz Perez, Sergio
B
0
32
Frias Lope, Marta
B
1
15
Arjona Diaz, Sergio
W
0
12
Loriente Galiano, Eric
W
1
6
Perez Ruiz, Diego
B
0
3.5
1188
909
EL CABALLO
4
10
Pabon Hermann, Anna
ESP
28
Cardenas Martin, Manuel
W
1
15
Arjona Diaz, Sergio
B
0.5
17
Truter, Daniel
W
1
14
Ruiz Perez, Sergio
B
1
1
Gaitan Galstyan, Narek
W
0.5
9
Pabon Hermann, David
B
0.5
2
Galiano Puertas, David
W
0
4.5
1173
946
COIN
5
5
Giraldez Requena, Hugo
ESP
29
Castro Polonio, Antonio
B
1
18
Escobar Rodriguez, Alvaro
W
0
27
Carmona Lebedeva, Marco Aurelio
B
1
20
Jimenez Lopez, Carmen
W
1
8
Fernandez Cruz, Danilo
B
1
10
Reque Garcia, Marcos
W
0
19
Castejon Tofe, Francisco Javier
B
1
5.0
1152
1331
SIERRA SUR
6
12
Perez Ruiz, Diego
ESP
30
Castro Polonio, David
W
1
17
Truter, Daniel
B
0.5
15
Arjona Diaz, Sergio
W
1
1
Gaitan Galstyan, Narek
B
0
13
Malagon Moreno, Bruno
W
1
7
Llamas Rodriguez, Javier
B
0
3
Perea Fruet, Alba
W
1
4.5
1148
1076
DOS HERMANAS
7
6
Llamas Rodriguez, Javier
ESP
31
Dominguez Canete, Francisco Jose
B
1
20
Jimenez Lopez, Carmen
W
1
11
Merino Ferrer, Javier
B
0
22
Mullor Pena, Francisco
W
1
18
Escobar Rodriguez, Alvaro
B
0
6
Perez Ruiz, Diego
W
1
24
Sequera Garcia, Eva
B
1
5.0
1128
1048
REINA BRILLANTE
8
7
Fernandez Cruz, Danilo
ESP
32
Frias Lope, Marta
W
1
21
Perals Martinez, Mario
B
1
13
Malagon Moreno, Bruno
W
1
10
Reque Garcia, Marcos
B
0
5
Giraldez Requena, Hugo
W
0
25
El Faliri Mayer, Manuel
B
1
18
Escobar Rodriguez, Alvaro
W
1
5.0
1125
1269
COIN
9
3
Pabon Hermann, David
ESP
33
Gallardo Parra, Jimena
B
1
24
Sequera Garcia, Eva
W
1
18
Escobar Rodriguez, Alvaro
B
1
11
Merino Ferrer, Javier
W
0
2
Galiano Puertas, David
B
1
4
Pabon Hermann, Anna
W
0.5
21
Perals Martinez, Mario
B
1
5.5
1121
1110
COIN
10
4
Reque Garcia, Marcos
ESP
34
Gamiz Leva, David
W
1
22
Mullor Pena, Francisco
B
1
47
Rybachek, Myroslava
W
1
8
Fernandez Cruz, Danilo
W
1
11
Merino Ferrer, Javier
B
0
5
Giraldez Requena, Hugo
B
1
1
Gaitan Galstyan, Narek
W
0
5.0
1112
1148
MARBELLA CC
11
1
Merino Ferrer, Javier
ESP
35
Gamiz Leva, Ivan
B
1
43
Rojano Cabra, Marcos
W
1
7
Llamas Rodriguez, Javier
W
1
9
Pabon Hermann, David
B
1
10
Reque Garcia, Marcos
W
1
1
Gaitan Galstyan, Narek
B
0
15
Arjona Diaz, Sergio
W
1
6.0
1083
1144
FIGUEROA
12
27
Loriente Galiano, Eric
ESP
36
Lopez Ramirez, Javier
W
1
47
Rybachek, Myroslava
B
0
26
Hernandez Amargant, Jeremy Javier
W
1
21
Perals Martinez, Mario
B
0.5
17
Truter, Daniel
W
0
3
Perea Fruet, Alba
B
0
48
Salado Alarcon, Sabina
W
1
3.5
1083
1081
METRO
13
29
Malagon Moreno, Bruno
ESP
37
Lopez Ramirez, Jesus
B
1
2
Galiano Puertas, David
W
1
8
Fernandez Cruz, Danilo
B
0
47
Rybachek, Myroslava
W
1
6
Perez Ruiz, Diego
B
0
24
Sequera Garcia, Eva
W
0
16
Fuentes Morales, Andres
B
0
3.0
1082
998
CAS
14
23
Ruiz Perez, Sergio
ESP
38
Martinez Martinez, Cayetana
W
1
1
Gaitan Galstyan, Narek
B
0.5
3
Perea Fruet, Alba
W
1
4
Pabon Hermann, Anna
W
0
21
Perals Martinez, Mario
B
0
16
Fuentes Morales, Andres
W
0
39
Maz Antiduelo, Laura
B
1
3.5
1073
1047
TORRE BALERMA
15
11
Arjona Diaz, Sergio
ESP
39
Maz Antiduelo, Laura
B
1
4
Pabon Hermann, Anna
W
0.5
6
Perez Ruiz, Diego
B
0
16
Fuentes Morales, Andres
W
1
3
Perea Fruet, Alba
B
1
18
Escobar Rodriguez, Alvaro
W
1
11
Merino Ferrer, Javier
B
0
4.5
1010
1038
SIERRA SUR
16
14
Fuentes Morales, Andres
ESP
40
Medina Cordoba, Pablo
W
1
3
Perea Fruet, Alba
B
0.5
1
Gaitan Galstyan, Narek
W
0
15
Arjona Diaz, Sergio
B
0
28
Cardenas Martin, Manuel
W
1
14
Ruiz Perez, Sergio
B
1
13
Malagon Moreno, Bruno
W
1
4.5
0
1066
EL POLVORIN
17
22
Truter, Daniel
ESP
41
Mullor Pena, Angel
B
1
6
Perez Ruiz, Diego
W
0.5
4
Pabon Hermann, Anna
B
0
39
Maz Antiduelo, Laura
W
1
12
Loriente Galiano, Eric
B
1
21
Perals Martinez, Mario
W
0
20
Jimenez Lopez, Carmen
B
0
3.5
0
1051
ESURI
18
15
Escobar Rodriguez, Alvaro
ESP
42
Platero Pena, Jose Angel
W
1
5
Giraldez Requena, Hugo
B
1
9
Pabon Hermann, David
W
0
23
Frias Lope, Miguel
B
1
7
Llamas Rodriguez, Javier
W
1
15
Arjona Diaz, Sergio
B
0
8
Fernandez Cruz, Danilo
B
0
4.0
0
1035
COSTA DE LA LUZ
19
19
Castejon Tofe, Francisco Javier
ESP
43
Rojano Cabra, Marcos
B
0
34
Gamiz Leva, David
W
1
29
Castro Polonio, Antonio
B
1
2
Galiano Puertas, David
W
0
33
Gallardo Parra, Jimena
B
1
27
Carmona Lebedeva, Marco Aurelio
B
1
5
Giraldez Requena, Hugo
W
0
4.0
0
987
REINA BRILLANTE
20
9
Jimenez Lopez, Carmen
ESP
44
Rojano Lopez, Blanca
W
1
7
Llamas Rodriguez, Javier
B
0
31
Dominguez Canete, Francisco Jose
W
1
5
Giraldez Requena, Hugo
B
0
29
Castro Polonio, Antonio
W
1
32
Frias Lope, Marta
B
1
17
Truter, Daniel
W
1
5.0
0
954
EL CABALLO
21
13
Perals Martinez, Mario
ESP
45
Rubio Amo, Alejandro
B
1
8
Fernandez Cruz, Danilo
W
0
33
Gallardo Parra, Jimena
B
1
12
Loriente Galiano, Eric
W
0.5
14
Ruiz Perez, Sergio
W
1
17
Truter, Daniel
B
1
9
Pabon Hermann, David
W
0
4.5
0
953
EL REY HUERCAL
22
24
Mullor Pena, Francisco
ESP
46
Ruiz Ruiz, Manuel
+
10
Reque Garcia, Marcos
W
0
41
Mullor Pena, Angel
B
1
7
Llamas Rodriguez, Javier
B
0
32
Frias Lope, Marta
W
0
45
Rubio Amo, Alejandro
W
1
43
Rojano Cabra, Marcos
B
0.5
3.5
0
950
BENAHADUX
23
20
Frias Lope, Miguel
ESP
47
Rybachek, Myroslava
B
0
35
Gamiz Leva, Ivan
W
1
48
Salado Alarcon, Sabina
B
1
18
Escobar Rodriguez, Alvaro
W
0
41
Mullor Pena, Angel
B
1
2
Galiano Puertas, David
W
0
32
Frias Lope, Marta
B
1
4.0
0
935
REINA BRILLANTE
24
16
Sequera Garcia, Eva
ESP
48
Salado Alarcon, Sabina
W
1
9
Pabon Hermann, David
B
0
32
Frias Lope, Marta
W
0
28
Cardenas Martin, Manuel
B
1
43
Rojano Cabra, Marcos
W
1
13
Malagon Moreno, Bruno
B
1
7
Llamas Rodriguez, Javier
W
0
4.0
0
929
CAS
25
31
El Faliri Mayer, Manuel
ESP
1
Gaitan Galstyan, Narek
W
0
36
Lopez Ramirez, Javier
B
1
2
Galiano Puertas, David
B
0
35
Gamiz Leva, Ivan
W
1
45
Rubio Amo, Alejandro
B
1
8
Fernandez Cruz, Danilo
W
0
47
Rybachek, Myroslava
B
0
3.0
0
909
FIGUEROA
26
32
Hernandez Amargant, Jeremy Javier
VEN
2
Galiano Puertas, David
B
0
37
Lopez Ramirez, Jesus
W
1
12
Loriente Galiano, Eric
B
0
41
Mullor Pena, Angel
W
0
39
Maz Antiduelo, Laura
B
1
47
Rybachek, Myroslava
W
0
35
Gamiz Leva, Ivan
B
1
3.0
0
879
ENROQUE CORTO SAHALDAU
27
18
Carmona Lebedeva, Marco Aurelio
ESP
3
Perea Fruet, Alba
W
0
38
Martinez Martinez, Cayetana
B
1
5
Giraldez Requena, Hugo
W
0
42
Platero Pena, Jose Angel
B
1
47
Rybachek, Myroslava
B
1
19
Castejon Tofe, Francisco Javier
W
0
41
Mullor Pena, Angel
B
1
4.0
0
863
MOTRIL
28
26
Cardenas Martin, Manuel
ESP
4
Pabon Hermann, Anna
B
0
39
Maz Antiduelo, Laura
W
0.5
43
Rojano Cabra, Marcos
B
1
24
Sequera Garcia, Eva
W
0
16
Fuentes Morales, Andres
B
0
42
Platero Pena, Jose Angel
W
1
33
Gallardo Parra, Jimena
B
1
3.5
0
0
COSTA DE LA LUZ
29
41
Castro Polonio, Antonio
ESP
5
Giraldez Requena, Hugo
W
0
40
Medina Cordoba, Pablo
B
1
19
Castejon Tofe, Francisco Javier
W
0
44
Rojano Lopez, Blanca
B
1
20
Jimenez Lopez, Carmen
B
0
41
Mullor Pena, Angel
W
0
45
Rubio Amo, Alejandro
B
0
2.0
0
0
REINA BRILLANTE
30
47
Castro Polonio, David
ESP
6
Perez Ruiz, Diego
B
0
41
Mullor Pena, Angel
W
0
39
Maz Antiduelo, Laura
B
0
37
Lopez Ramirez, Jesus
W
1
40
Medina Cordoba, Pablo
B
0
35
Gamiz Leva, Ivan
W
0
42
Platero Pena, Jose Angel
B
0
1.0
0
0
REINA BRILLANTE
31
36
Dominguez Canete, Francisco Jose
ESP
7
Llamas Rodriguez, Javier
W
0
42
Platero Pena, Jose Angel
B
1
20
Jimenez Lopez, Carmen
B
0
43
Rojano Cabra, Marcos
W
0
44
Rojano Lopez, Blanca
W
0.5
38
Martinez Martinez, Cayetana
B
0
40
Medina Cordoba, Pablo
B
1
2.5
0
0
JAQUE-64 NUEVA CARTEYA
32
30
Frias Lope, Marta
ESP
8
Fernandez Cruz, Danilo
B
0
45
Rubio Amo, Alejandro
W
1
24
Sequera Garcia, Eva
B
1
3
Perea Fruet, Alba
W
0
22
Mullor Pena, Francisco
B
1
20
Jimenez Lopez, Carmen
W
0
23
Frias Lope, Miguel
W
0
3.0
0
0
REINA BRILLANTE
33
40
Gallardo Parra, Jimena
ESP
9
Pabon Hermann, David
W
0
44
Rojano Lopez, Blanca
B
1
21
Perals Martinez, Mario
W
0
48
Salado Alarcon, Sabina
B
1
19
Castejon Tofe, Francisco Javier
W
0
43
Rojano Cabra, Marcos
B
0
28
Cardenas Martin, Manuel
W
0
2.0
0
0
BENAHADUX
34
43
Gamiz Leva, David
ESP
10
Reque Garcia, Marcos
B
0
19
Castejon Tofe, Francisco Javier
B
0
38
Martinez Martinez, Cayetana
W
1
45
Rubio Amo, Alejandro
W
0
42
Platero Pena, Jose Angel
B
0.5
39
Maz Antiduelo, Laura
W
0
36
Lopez Ramirez, Javier
B
0.5
2.0
0
0
RUY LOPEZ BAENA
35
42
Gamiz Leva, Ivan
ESP
11
Merino Ferrer, Javier
W
0
23
Frias Lope, Miguel
B
0
40
Medina Cordoba, Pablo
W
1
25
El Faliri Mayer, Manuel
B
0
48
Salado Alarcon, Sabina
W
0
30
Castro Polonio, David
B
1
26
Hernandez Amargant, Jeremy Javier
W
0
2.0
0
0
RUY LOPEZ BAENA
36
44
Lopez Ramirez, Javier
ESP
12
Loriente Galiano, Eric
B
0
25
El Faliri Mayer, Manuel
W
0
45
Rubio Amo, Alejandro
B
0
38
Martinez Martinez, Cayetana
W
0.5
37
Lopez Ramirez, Jesus
B
0
+
34
Gamiz Leva, David
W
0.5
2.0
0
0
JAQUE-64 NUEVA CARTEYA
37
46
Lopez Ramirez, Jesus
ESP
13
Malagon Moreno, Bruno
W
0
26
Hernandez Amargant, Jeremy Javier
B
0
42
Platero Pena, Jose Angel
W
0
30
Castro Polonio, David
B
0
36
Lopez Ramirez, Javier
W
1
44
Rojano Lopez, Blanca
B
0
+
2.0
0
0
JAQUE-64 NUEVA CARTEYA
38
39
Martinez Martinez, Cayetana
ESP
14
Ruiz Perez, Sergio
B
0
27
Carmona Lebedeva, Marco Aurelio
W
0
34
Gamiz Leva, David
B
0
36
Lopez Ramirez, Javier
B
0.5
+
31
Dominguez Canete, Francisco Jose
W
1
44
Rojano Lopez, Blanca
W
0
2.5
0
0
RUY LOPEZ BAENA
39
37
Maz Antiduelo, Laura
ESP
15
Arjona Diaz, Sergio
W
0
28
Cardenas Martin, Manuel
B
0.5
30
Castro Polonio, David
W
1
17
Truter, Daniel
B
0
26
Hernandez Amargant, Jeremy Javier
W
0
34
Gamiz Leva, David
B
1
14
Ruiz Perez, Sergio
W
0
2.5
0
0
FIGUEROA
40
45
Medina Cordoba, Pablo
ESP
16
Fuentes Morales, Andres
B
0
29
Castro Polonio, Antonio
W
0
35
Gamiz Leva, Ivan
B
0
+
30
Castro Polonio, David
W
1
48
Salado Alarcon, Sabina
B
0
31
Dominguez Canete, Francisco Jose
W
0
2.0
0
0
REINA BRILLANTE
41
33
Mullor Pena, Angel
ESP
17
Truter, Daniel
W
0
30
Castro Polonio, David
B
1
22
Mullor Pena, Francisco
W
0
26
Hernandez Amargant, Jeremy Javier
B
1
23
Frias Lope, Miguel
W
0
29
Castro Polonio, Antonio
B
1
27
Carmona Lebedeva, Marco Aurelio
W
0
3.0
0
0
BENAHADUX
42
38
Platero Pena, Jose Angel
ESP
18
Escobar Rodriguez, Alvaro
B
0
31
Dominguez Canete, Francisco Jose
W
0
37
Lopez Ramirez, Jesus
B
1
27
Carmona Lebedeva, Marco Aurelio
W
0
34
Gamiz Leva, David
W
0.5
28
Cardenas Martin, Manuel
B
0
30
Castro Polonio, David
W
1
2.5
0
0
JANDULA
43
25
Rojano Cabra, Marcos
ESP
19
Castejon Tofe, Francisco Javier
W
1
11
Merino Ferrer, Javier
B
0
28
Cardenas Martin, Manuel
W
0
31
Dominguez Canete, Francisco Jose
B
1
24
Sequera Garcia, Eva
B
0
33
Gallardo Parra, Jimena
W
1
22
Mullor Pena, Francisco
W
0.5
3.5
0
0
RUY LOPEZ BAENA
44
28
Rojano Lopez, Blanca
ESP
20
Jimenez Lopez, Carmen
B
0
33
Gallardo Parra, Jimena
W
0
+
29
Castro Polonio, Antonio
W
0
31
Dominguez Canete, Francisco Jose
B
0.5
37
Lopez Ramirez, Jesus
W
1
38
Martinez Martinez, Cayetana
B
1
3.5
0
0
RUY LOPEZ BAENA
45
35
Rubio Amo, Alejandro
ESP
21
Perals Martinez, Mario
W
0
32
Frias Lope, Marta
B
0
36
Lopez Ramirez, Javier
W
1
34
Gamiz Leva, David
B
1
25
El Faliri Mayer, Manuel
W
0
22
Mullor Pena, Francisco
B
0
29
Castro Polonio, Antonio
W
1
3.0
0
0
RUY LOPEZ BAENA
46
48
Ruiz Ruiz, Manuel
ESP
22
Mullor Pena, Francisco
-
W
0
W
0
W
0
W
0
W
0
W
0
0.0
0
0
REINA BRILLANTE
47
17
Rybachek, Myroslava
UKR
23
Frias Lope, Miguel
W
1
12
Loriente Galiano, Eric
W
1
10
Reque Garcia, Marcos
B
0
13
Malagon Moreno, Bruno
B
0
27
Carmona Lebedeva, Marco Aurelio
W
0
26
Hernandez Amargant, Jeremy Javier
B
1
25
El Faliri Mayer, Manuel
W
1
4.0
0
0
RUY LOPEZ BAENA
48
34
Salado Alarcon, Sabina
ESP
24
Sequera Garcia, Eva
B
0
+
23
Frias Lope, Miguel
W
0
33
Gallardo Parra, Jimena
W
0
35
Gamiz Leva, Ivan
B
1
40
Medina Cordoba, Pablo
W
1
12
Loriente Galiano, Eric
B
0
3.0
0
0
RUY LOPEZ BAENA