Nabigazioa
Hasiera
Egutegia
Txapelketak bilatu
Jokalariak bilatu
Partidak bilatu
Informazioa
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Hizkuntza
Català
English
Español
Euskara
Galego
Login
Hasiera
IV Abierto de Sant Joan d'Alacant Sub-11
Koadro gurutzatua
Txapelketa aukeratu
IV Abierto de Sant Joan d'Alacant Absoluto
IV Abierto de Sant Joan d'Alacant Sub-13
IV Abierto de Sant Joan d'Alacant Sub-11
IV Abierto de Sant Joan d'Alacant Sub-9
IV Abierto de Sant Joan d'Alacant Sub-7
IV Abierto de Sant Joan d'Alacant Sub-11
Sant Joan d'Alacant,
2018-06-03
-
2018-06-03
Epailea:
FA Jose Antonio Garcia Domingo
Joko-erritmoa:
10 minutos a caida de bandera
Txapelketaren menua
Txapelketaren menua
Hasierako rankinga
Emaitzak
1. txanda
2. txanda
3. txanda
4. txanda
5. txanda
Sailkapena
Koadro gurutzatua
FIDE elo aldaketa
Partidak
Egutegia
Bye zerrenda
Estatistikak
Koadro gurutzatua
Excel
PDF
Ran.
Pos.
Tit.
Name
Fed.
R. 1
R. 2
R. 3
R. 4
R. 5
Pts.
FIDE
Nat
BDay.
Origin
1
2
Ivanov, Nikita
ESP
11
Martinez Sirvent, Octavio
W
1
15
Radew, Daniel
B
1
3
Navarro Ortega-Villaizan, Lucia
W
1
6
Harutyunyan, Gayane
B
1
2
Denton Mellado, Tomas
W
0
4.0
1125
1065
2008
Alfaz del Pi
2
1
Denton Mellado, Tomas
ESP
12
Mendez Muñoz, Nicolas
B
0.5
4
Fernandez Fernandez, Artemio
W
1
6
Harutyunyan, Gayane
B
0.5
15
Radew, Daniel
W
1
1
Ivanov, Nikita
B
1
4.0
1105
1127
2008
C.E. Raspeig
3
6
Navarro Ortega-Villaizan, Lucia
ESP
13
Munoz Habib, Adrian
W
1
17
Solis Baidez, Leo
B
1
1
Ivanov, Nikita
B
0
18
Villegas Lopez, Iker
W
1
6
Harutyunyan, Gayane
W
0
3.0
1091
1073
2007
Alacoy
4
13
Fernandez Fernandez, Artemio
ESP
15
Radew, Daniel
B
0
2
Denton Mellado, Tomas
B
0
11
Martinez Sirvent, Octavio
W
0
+
10
Llorens, Ximo
B
0
1.0
0
0
2007
Mutxamel
5
14
Diaz Rodriguez, Jaime
ESP
W
0
W
0
W
0
W
0
W
0
0.0
0
0
2007
Sant Joan d'Alacant
6
3
Harutyunyan, Gayane
ARM
16
Rivera, Samuel
W
1
18
Villegas Lopez, Iker
B
1
2
Denton Mellado, Tomas
W
0.5
1
Ivanov, Nikita
W
0
3
Navarro Ortega-Villaizan, Lucia
B
1
3.5
0
0
2008
Sant Joan d'Alacant
7
15
Llorens Cremades, Fernando
ESP
W
0
W
0
W
0
W
0
W
0
0.0
0
0
2008
Tibi
8
16
Llorens Cremades, Hugo
ESP
W
0
W
0
W
0
W
0
W
0
0.0
0
0
2007
Tibi
9
17
Llorens Cremades, Silvia
ESP
W
0
W
0
W
0
W
0
W
0
0.0
0
0
2007
Tibi
10
11
Llorens, Ximo
ESP
17
Solis Baidez, Leo
B
0
12
Mendez Muñoz, Nicolas
W
0
+
13
Munoz Habib, Adrian
B
0
4
Fernandez Fernandez, Artemio
W
1
2.0
0
0
2007
La Nucia
11
7
Martinez Sirvent, Octavio
ESP
1
Ivanov, Nikita
B
0
13
Munoz Habib, Adrian
W
0.5
4
Fernandez Fernandez, Artemio
B
1
12
Mendez Muñoz, Nicolas
W
0
18
Villegas Lopez, Iker
B
1
2.5
0
0
2007
Xixona
12
4
Mendez Muñoz, Nicolas
ESP
2
Denton Mellado, Tomas
W
0.5
10
Llorens, Ximo
B
1
15
Radew, Daniel
W
0
11
Martinez Sirvent, Octavio
B
1
13
Munoz Habib, Adrian
W
1
3.5
0
0
2008
C.E. Raspeig
13
8
Munoz Habib, Adrian
ESP
3
Navarro Ortega-Villaizan, Lucia
B
0
11
Martinez Sirvent, Octavio
B
0.5
17
Solis Baidez, Leo
W
1
10
Llorens, Ximo
W
1
12
Mendez Muñoz, Nicolas
B
0
2.5
0
0
2008
Talaia de Altea
14
18
Oliver Soloza, Juan José
BOL
W
0
W
0
W
0
W
0
W
0
0.0
0
0
2007
Finestrat
15
5
Radew, Daniel
ESP
4
Fernandez Fernandez, Artemio
W
1
1
Ivanov, Nikita
W
0
12
Mendez Muñoz, Nicolas
B
1
2
Denton Mellado, Tomas
B
0
16
Rivera, Samuel
W
1
3.0
0
0
2008
Talaia de Altea
16
12
Rivera, Samuel
ESP
6
Harutyunyan, Gayane
B
0
+
18
Villegas Lopez, Iker
W
0
17
Solis Baidez, Leo
W
0.5
15
Radew, Daniel
B
0
1.5
0
0
2008
C.E. Raspeig
17
9
Solis Baidez, Leo
ESP
10
Llorens, Ximo
W
1
3
Navarro Ortega-Villaizan, Lucia
W
0
13
Munoz Habib, Adrian
B
0
16
Rivera, Samuel
B
0.5
+
2.5
0
0
2008
Mutxamel
18
10
Villegas Lopez, Iker
ESP
+
6
Harutyunyan, Gayane
W
0
16
Rivera, Samuel
B
1
3
Navarro Ortega-Villaizan, Lucia
B
0
11
Martinez Sirvent, Octavio
W
0
2.0
0
0
2008
Mutxamel