Informazioa
Federazioa: ARG BDI BEL CHI ESP FRA GER HON ITA LAT MAR MDA ROU SRB UKR Guztiak
Jatorria/Kluba: ASSSA Enric Valor Alaquas Alcoy Alemania Alfaz del Pi Andreu Paterna Argentina Ateneo ELX Belgica Benimodo Burundi CA Alicante CD Basilio CE Barcelona CE Mollet CE Valls Camp de Morvedre Chile Colon Sabadell Chess E Escacs Castello EDAPA Enric Valor Francia Gambito-Benimaclet Independiente Italia La Vila Letonia Manuel E Perez Meliana Mislata Moldavia Monteolivete Mutxamel Nuesto Ajedrez en Eu Quart Roquetas Rumania Ucrania Vila-real Xabia Xeraco Guztiak
Jokalariak eta sailkapenak Ucrania
Pos. | Ran. | Tit. | Izena | Fed. | Ptk. | Mgam | Buc1 | BucT | APRO | S-B | DE1 | User | FIDE | Naz. | J. Data | FIDE ID | ID Naz. | Jatorria/Kluba |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | GM | Peng, Li Min | UKR | 7,0 | 9.0 | 48.5 | 52.5 | 2286.4 | 39.75 | 0.0 | 0.0 | 2554 | 0 | 1997 | 14112620 | 0 | Ucrania |
2 | 11 | IM | Bogdanov, Egor | UKR | 7,0 | 9.0 | 46.0 | 50.0 | 2263.0 | 37.25 | 0.0 | 0.0 | 2374 | 0 | 1996 | 14119137 | 0 | Ucrania |
7 | 3 | IM | Larkin, Vladyslav | UKR | 6,5 | 9.0 | 43.5 | 47.0 | 2216.1 | 33.25 | 0.0 | 0.0 | 2477 | 2457 | 2004 | 14152894 | 44405 | Ucrania |
26 | 20 | GM | Pogorelov, Ruslan | UKR | 5,0 | 9.0 | 48.0 | 51.5 | 2260.3 | 26.25 | 0.0 | 0.0 | 2266 | 2270 | 1959 | 14100363 | 12854 | Ucrania |
33 | 54 | WFM | Yastrebova, Tatiana | UKR | 5,0 | 9.0 | 34.0 | 36.0 | 1793.1 | 17.25 | 0.0 | 0.0 | 1816 | 1863 | 1963 | 14111713 | 14047 | Ucrania |
Ucrania-eko jokalariak
Ucrania jokalarientzako 9. txandako partidak (2023-10-12 - 09:30) |
||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
M | Zuriak | Ema | Beltzak | Ikusi | ||||
1 | GM Peng, Li Min | 2554 | UKR | ½-½ | IM Larkin, Vladyslav | 2477 | UKR | |
4 | IM Bogdanov, Egor | 2374 | UKR | 1-0 | FM Ilinca, Felix-Antonio | 2331 | ROU | |
12 | FM Gavarrete, Nahun | 2191 | HON | 1-0 | GM Pogorelov, Ruslan | 2266 | UKR | |
21 | WFM Yastrebova, Tatiana | 1816 | UKR | 1-0 | Martinez Villena, David | 1975 | ESP | |
Ucrania jokalarientzako 8. txandako partidak (2023-10-11 - 16:30) |
||||||||
M | Zuriak | Ema | Beltzak | Ikusi | ||||
1 | GM Peng, Li Min | 2554 | UKR | 1-0 | FM Ezra Paul Chambers | 2313 | BDI | |
2 | IM Larkin, Vladyslav | 2477 | UKR | ½-½ | IM Bogdanov, Egor | 2374 | UKR | |
15 | GM Pogorelov, Ruslan | 2266 | UKR | 1-0 | Juan Lepp, Jaime Boris | 2118 | ESP | |
25 | Ilinca Ilinca, Filip Antonio | 1553 | ESP | 0-1 | WFM Yastrebova, Tatiana | 1816 | UKR | |
Ucrania jokalarientzako 7. txandako partidak (2023-10-11 - 09:30) |
||||||||
M | Zuriak | Ema | Beltzak | Ikusi | ||||
1 | IM Bogdanov, Egor | 2374 | UKR | ½-½ | GM Peng, Li Min | 2554 | UKR | |
3 | IM Filip, Lucian-Ioan | 2352 | ROU | 0-1 | IM Larkin, Vladyslav | 2477 | UKR | |
7 | GM Basso, Pier Luigi | 2495 | ITA | 1-0 | GM Pogorelov, Ruslan | 2266 | UKR | |
21 | WFM Yastrebova, Tatiana | 1816 | UKR | 0-1 | Bercaru, Vlad Ionut | 2003 | ESP | |
Ucrania jokalarientzako 6. txandako partidak (2023-10-10 - 16:30) |
||||||||
M | Zuriak | Ema | Beltzak | Ikusi | ||||
1 | IM Bogdanov, Egor | 2374 | UKR | ½-½ | IM Filip, Lucian-Ioan | 2352 | ROU | |
2 | GM Peng, Li Min | 2554 | UKR | 1-0 | GM Campora, Daniel H. | 2343 | ARG | |
7 | IM Larkin, Vladyslav | 2477 | UKR | 1-0 | FM Loiacono, Leonardo | 2289 | ITA | |
9 | GM Moskalenko, Viktor | 2427 | ESP | ½-½ | GM Pogorelov, Ruslan | 2266 | UKR | |
27 | Ainsa Garus, Carlos | 1265 | ESP | 0-1 | WFM Yastrebova, Tatiana | 1816 | UKR | |
Ucrania jokalarientzako 5. txandako partidak (2023-10-10 - 09:30) |
||||||||
M | Zuriak | Ema | Beltzak | Ikusi | ||||
1 | FM Ilinca, Felix-Antonio | 2331 | ROU | ½-½ | GM Peng, Li Min | 2554 | UKR | |
3 | GM Pogorelov, Ruslan | 2266 | UKR | 0-1 | IM Bogdanov, Egor | 2374 | UKR | |
7 | IM Kovacevic, Slobodan | 2224 | SRB | ½-½ | IM Larkin, Vladyslav | 2477 | UKR | |
29 | WFM Yastrebova, Tatiana | 1816 | UKR | ½-½ | Otero Martinez, Jordi | 1525 | ESP | |
Ucrania jokalarientzako 4. txandako partidak (2023-10-09 - 16:30) |
||||||||
M | Zuriak | Ema | Beltzak | Ikusi | ||||
1 | IM Ceres, Dragos | 2446 | MDA | ½-½ | GM Pogorelov, Ruslan | 2266 | UKR | |
2 | IM Bogdanov, Egor | 2374 | UKR | ½-½ | GM Basso, Pier Luigi | 2495 | ITA | |
3 | GM Peng, Li Min | 2554 | UKR | 1-0 | FM Loiacono, Leonardo | 2289 | ITA | |
9 | IM Larkin, Vladyslav | 2477 | UKR | 1-0 | Hernandez Torralba, Jose Joaquin | 2100 | ESP | |
39 | Guzman Fuentes, Encarna | 1511 | ESP | 0-1 | WFM Yastrebova, Tatiana | 1816 | UKR | |
Ucrania jokalarientzako 3. txandako partidak (2023-10-09 - 09:30) |
||||||||
M | Zuriak | Ema | Beltzak | Ikusi | ||||
1 | IM Filip, Lucian-Ioan | 2352 | ROU | ½-½ | GM Peng, Li Min | 2554 | UKR | |
6 | GM Pogorelov, Ruslan | 2266 | UKR | 1-0 | FM Dauner, Benedikt | 2389 | GER | |
7 | Exposito Milan, Adrian | 2053 | ESP | 0-1 | IM Bogdanov, Egor | 2374 | UKR | |
15 | IM Larkin, Vladyslav | 2477 | UKR | 1-0 | Tudela Gonzalez, Victor | 1948 | ESP | |
35 | WFM Yastrebova, Tatiana | 1816 | UKR | ½-½ | Abad Gramaje, Antonio | 1488 | ESP | |
Ucrania jokalarientzako 2. txandako partidak (2023-10-08 - 16:30) |
||||||||
M | Zuriak | Ema | Beltzak | Ikusi | ||||
1 | GM Peng, Li Min | 2554 | UKR | 1-0 | IM Kovacevic, Slobodan | 2224 | SRB | |
9 | IM Bogdanov, Egor | 2374 | UKR | 1-0 | Hernandez Torralba, Jose Joaquin | 2100 | ESP | |
18 | Lopez Martinez, Jaime | 2020 | ESP | 0-1 | GM Pogorelov, Ruslan | 2266 | UKR | |
27 | IM Larkin, Vladyslav | 2477 | UKR | +-- | Galiana Fernandez, Hector | 1575 | ESP | |
35 | Sanmartin Paya, Ignacio | 1464 | ESP | 1-0 | WFM Yastrebova, Tatiana | 1816 | UKR | |
Ucrania jokalarientzako 1. txandako partidak (2023-10-07 - 16:30) |
||||||||
M | Zuriak | Ema | Beltzak | Ikusi | ||||
1 | FM Varga, Mariano | 2001 | ARG | 0-1 | GM Peng, Li Min | 2554 | UKR | |
3 | Aguado Crespo, Antonio | 1971 | ESP | 1-0 | IM Larkin, Vladyslav | 2477 | UKR | |
11 | WFM Yastrebova, Tatiana | 1816 | UKR | 0-1 | IM Bogdanov, Egor | 2374 | UKR | |
20 | GM Pogorelov, Ruslan | 2266 | UKR | 1-0 | Serna Puerto, Lorenzo | 1594 | ESP |