Navegación
Inicio
Calendario
Buscar torneos
Buscar xogadores
Buscar partidas
Información
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Idioma
Català
English
Español
Euskara
Galego
Login
Inicio
IV TORNEO DE AJEDREZ “VILLA DE MONDA"
Rolda 2
IV TORNEO DE AJEDREZ “VILLA DE MONDA"
MONDA, del
2022-07-16
al
2022-07-16
Official website
ajedrezmalaga@gmail.com
Árbitro:
AI FRANCISCO JESUS PAREJA LOPEZ(2224690)
Árbitros axudantes: JAVIER DE LA PLATA
Ritmo de xogo:
8 minutes + 3 seconds per move
Partidas en directo
Menú do torneo
Menú do torneo
Ranking inicial
Emparellamentos e resultados
Rolda 1
Rolda 2
Rolda 3
Rolda 4
Rolda 5
Rolda 6
Rolda 7
Clasificación
Cadro cruzado
Variación FIDE
Partidas
Calendario
Unpaired players
Estatísticas
Emparellamento da rolda 2 o
2022-07-16
ás 10:30
Excel
PDF
M.
Brancas
Ran.
Pts.
FIDE
Fed.
Res.
Negras
Ran.
Pts.
FIDE
Fed.
1
Pabon Hermann, David
20
1,0
1191
ESP
0-1
Marquinez Capillas, Francisco Jose
1
1,0
2208
ESP
2
Gomez Aguirre, Juan Alberto
2
1,0
2169
ESP
1-0
Macias Arquillo, Jose
21
1,0
1100
ESP
3
Alarcon Gonzalez, Mario
22
1,0
1094
ESP
0-1
Ledesma Claros, Daniel
3
1,0
2073
ESP
4
FM Jaime Montalvan, Luis Felipe
4
1,0
1968
ESP
0-1
Fernandez Cruz, Danilo
23
1,0
1081
ESP
5
Navarta Carvajal, Francisco
24
1,0
1076
ESP
0-1
Colloridi, Dominic
5
1,0
1794
ESP
6
Lopez Gajete, Antonio
6
1,0
1735
ESP
1-0
Chaves Lopez, Mario
25
1,0
1064
ESP
7
Molina Garcia, Julio Cesar
26
1,0
0
ESP
1-0
Jimenez Bandera, Miguel
7
1,0
1697
ESP
8
Romero Soler, Saul
8
1,0
1648
ESP
1-0
Medina Pimentel, Venancio
27
1,0
0
ESP
9
Carmona Ripoll, Luis
28
1,0
0
ESP
0-1
Gomez Salva, Roberto
9
1,0
1617
ESP
10
Garcia Balderas, Francisco Jose
10
1,0
1609
ESP
1-0
Aguera Jimenez, Juan
30
1,0
0
ESP
11
Mora Ortega, David
34
1,0
0
ESP
0-1
Colomer de Luque, Francisco
11
1,0
1567
ESP
12
Colloridi, Catalina
12
1,0
1515
ESP
1-0
Perez Bandera, Juan Diego
31
1,0
0
ESP
13
Otero Porcel, Yago
14
1,0
1336
ESP
1-0
Aviles Jurado, Alfonso
33
1,0
0
ESP
14
Gaitan Galstyan, Narek
16
1,0
1309
ESP
1-0
Valenzuela Arguello, Nicolas
66
1,0
0
ESP
15
Barrio Fernandez, Alvaro
47
1,0
0
ESP
0-1
Ortiz Valero, Salvador
17
1,0
1246
ESP
16
Reque Garcia, Alberto
18
1,0
1246
ESP
1-0
Viscarra Marca, Itzel Camila
69
1,0
0
ESP
17
Dominguez Hlebovich, Martin
49
1,0
0
ESP
0-1
Reque Garcia, Marcos
19
1,0
1203
ESP
18
Torres Trujillo, Juan Miguel
63
1,0
0
ESP
0-1
Pommier, Laurent
13
0,0
1426
FRA
19
Fontiveros Rosas, Nicolas
51
0,0
0
ESP
1-0
Otero Porcel, Marcos
15
0,0
1336
ESP
20
Fontiveros Rosas, Nuria
52
0,0
0
ESP
0-1
Garcia Martinez, Diego
29
0,0
0
ESP
21
Garcia Pulichino, Kevin
32
0,0
0
ESP
1-0
Gonzalez Fernandez, Francisco
54
0,0
0
ESP
22
Perez Gil, Pedro
35
0,0
0
ESP
0-1
Jimenez Lopez, Carmen
56
0,0
0
ESP
23
Gamez Jimenez, Juan Francisco
53
0,0
0
ESP
1-0
Santos Guzman, Francisco Javier
36
0,0
0
ESP
24
Chen Jin, Alex
37
0,0
0
ESP
0-1
Ordoñez Luna, Alvaro
58
0,0
0
ESP
25
Gonzalez Ruiz, Manuel Sebastian
55
0,0
0
ESP
0-1
Santos Sanchez, Hugo
38
0,0
0
ESP
26
Mora Jimenez, Francisco
39
0,0
0
ESP
1-0
Perez Mariscal, Francisco David
60
0,0
0
ESP
27
Molina Hurtado, Juan Antonio
57
0,0
0
ESP
1-0
Carmona Lebedeva, Marco Aurelio
40
0,0
0
ESP
28
Pabon Hermann, Anna
41
0,0
0
ESP
1-0
Santos Sanchez, Javier
62
0,0
0
ESP
29
Perez Fernandez, Alvaro
59
0,0
0
ESP
1-0
Aguera Escribano, Juan Jose
42
0,0
0
ESP
30
Aguera Salas, Juan Jose
43
0,0
0
ESP
1-0
Torres Trujillo, Samuel
64
0,0
0
ESP
31
Rojas De La Rubia, Antonio
61
0,0
0
ESP
1-0
Aguilar Rodriguez, Angel
44
0,0
0
ESP
32
Aguilar Solis, Fco. Javier
45
0,0
0
ESP
1-0
Viscarra Marca, Alejandro
68
0,0
0
ESP
33
Turner Cordero, Michael
65
0,0
0
ESP
0-1
Barrio Cunado, Alberto
46
0,0
0
ESP
34
Vera Pena, Alvaro
67
0,0
0
ESP
0-1
Casltyan Manukyan, Anush
48
0,0
0
ESP
35
Plaza Rosero, Samuel
70
0,0
0
ESP
1-0
Fernandez Martin, Maria Remedios
50
0,0
0
ESP