Navegació
Inici
Calendari
Cercar torneigs
Cercar jugadors
Cercar partides
Informació
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Idioma
Català
English
Español
Euskara
Galego
Iniciar sessió
Inici
IX Open de Primavera de Gros
Ronda1
Selecció del torneig
2011
2012
2013
2014
IX Open de Primavera de Gros
Donostia, del
2013-04-20
al
2013-06-08
Àrbitre Principal:
IA Mikel Larreategi Arana (22232540)
Menú del torneig
Menú del torneig
Rànquing inicial
Emparellaments i resultats
Ronda1
Ronda2
Ronda3
Ronda4
Ronda5
Ronda6
Ronda7
Ronda8
Classificació
Taula creuada del torneig
Variació FIDE
Partides
Calendari
Jugadors no emparellats
Estadístiques i detalls
Emparellaments de la ronda 1
Excel
PDF
T.
Blanques
Ran.
Pts.
ELO FIDE
Fed.
Res.
Negres
Ran.
Pts.
ELO FIDE
Fed.
1
Vicente Ezeiza, Mikel
51
1701
ESP
0-1
IM Argandona Riveiro, Inigo
1
2416
ESP
2
Guijarro Galan, Jose Luis
3
2154
ESP
1-0
Lazkano Gaite, Tomas
52
1697
ESP
3
Moreno Romero, Ernesto
53
1697
ESP
--+
Etxagibel Larranaga, Asier
4
2124
ESP
4
Lakunza Oyarbide, Juan Carlos
5
2122
ESP
1-0
Gonzalez Larraz ,Raul
54
1691
ESP
5
Sanchez Merino, Christian
55
1687
ESP
0-1
FM Ros Eskisabel, Jose Ramon
6
2121
ESP
6
Urretabizkaia Merino, Asier
8
2074
ESP
0-1
Abalia Patino, Aritz
56
1658
ESP
7
Fernandez Zubitur, Asier
57
0
ESP
0-1
Gonzalez Blanco, Aitor
9
2042
ESP
8
Galarza Cenzano, Inigo
10
2040
ESP
1-0
Aroztegi Tolosa, Juan Jose
58
0
ESP
9
Kerexeta Zabala, Markel
59
0
ESP
0-1
Segovia Sanchez, Antonio
11
2033
ESP
10
Alvarado Fernandez, Mikel
12
2012
ESP
1-0
Vergara Rojo, Juan Luis
60
0
ESP
11
Holgado Otero, Oscar
61
0
ESP
0-1
Sanchez Ruesga, Hector
14
1989
ESP
12
Irure Crespo, Egoitz
15
1986
ESP
1-0
Perez Sudupe, Cecilia
62
0
ESP
13
Medina Domingo, Toni
64
1621
ESP
0-1
Olabe Odriozola, Eduardo
16
1972
ESP
14
Fernandez Zubitur, Jokin
17
1966
ESP
1-0
Garcia Martinez, Enara
65
1609
ESP
15
Sanchez Ruesga, Carlos
66
1608
ESP
0-1
Hernandez Lopez, Daniel
18
1943
ESP
16
Tholey, Jean-Paul
19
1927
FRA
1-0
Aizpurua Zufiria, Inaki
67
1603
ESP
17
Jauregi Barandiaran, Jon
68
1603
ESP
0-1
Rodriguez Cabrera, Fco. Javier
20
1924
ESP
18
Navarro Navarro, Juan Manuel
21
0
ESP
1-0
Garcia Nestar, Daniel
69
1595
ESP
19
Parron Luceno, David
70
1593
ESP
0-1
Izquierdo Arruferia, Joseba
22
1879
ESP
20
Aranzabal Minguez, Alex
23
1874
ESP
1-0
Muriel Dominguez, Mariano
71
1587
ESP
21
Estevez Pegenaute, Eduardo
72
1586
ESP
0-1
Elizondo Market, Juan Marcos
24
1871
ESP
22
Arana Garate, Jon
25
1857
ESP
1-0
Lopez Garcia, Jose
73
1583
ESP
23
Vadillo Jueguen, Jon
74
1581
ESP
0-1
Garcia, Gilles
26
1857
FRA
24
Rodriguez Vallejo, Julio
27
1856
ESP
1-0
Garrido Dominguez, Jose Antoni
75
1559
ESP
25
Munoz Avila, Jose Luis
76
1545
ESP
0-1
Izagirre Alsua, Aritz
28
1850
ESP
26
Tung, Siu Hung
29
1848
ESP
1-0
Zuloaga Erauskin, Markel
78
1537
ESP
27
Burgos Arratibel, Javier
79
1532
ESP
0-1
Fernandez Rodriguez, Ivan
30
0
ESP
28
Fuente San Sebastian, Ernesto
32
1838
ESP
1-0
Ferreras Diez, Iker
80
1504
ESP
29
Moreiro Sanchez, Silvestre
81
1492
ESP
0-1
Leon Reinares, Mikel
34
0
ESP
30
Zubia Aramburu, Mikel
35
1822
ESP
1-0
Vaquero Vicente, Jose
82
1482
ESP
31
Lertxundi Azpiazu, Jon
83
1461
ESP
½-½
Diez Viera, Oscar
36
1807
ESP
32
Salas Martin, Javier
37
1804
ESP
1-0
Azpiroz Dorronsoro, Imanol
84
1458
ESP
33
Arcelus Calamundi, Inaki
85
1448
ESP
½-½
Markina Amutxastegi, Fernando
38
1799
ESP
34
Cantabrana Garona, Alejandro
39
1793
ESP
1-0
Otegui Piquer, Juan Jose
87
1365
ESP
35
Navarro Armendariz, Jose Leon
88
1350
ESP
0-1
Puga Senar, Fernando
40
1793
ESP
36
Iglesias Gonzalez, Veronica
41
1786
ESP
1-0
Malagnoux, Jean-Baptiste
89
1340
FRA
37
Alfaro Garcia del Cerro, Juan
90
1331
ESP
0-1
Garmendia Zubeldia, Daniel
43
1777
ESP
38
Berdote Alonso, Carlos
44
1773
ESP
1-0
Goienetxea Yarza, Jesus
91
1252
ESP
39
Aroztegi Tolosa, Miguel
92
0
ESP
0-1
Burgana Lardizabal, Jose Angel
45
1771
ESP
40
Cejudo Urdampilleta, Jose Manu
46
0
ESP
1-0
Azpeitia Santidrian, Carlos
93
0
ESP
41
Cabello Noboa, Oscar
94
0
ARG
0-1
Ezkerro Hernandez, Pablo
48
1736
ESP
42
Mendia Rezola, Jokin
49
1708
ESP
+--
Enkhsaikhan, Ochko
95
0
ESP
43
Jordan Val, Juan
96
0
ESP
0-1
Elduayen Echave, Ramon
50
1705
ESP