Nabigazioa
Hasiera
Egutegia
Txapelketak bilatu
Jokalariak bilatu
Partidak bilatu
Informazioa
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Hizkuntza
Català
English
Español
Euskara
Galego
Login
Hasiera
JDN Sub-14 Individual (Fase Previa Pamplona)
2. txanda
Txapelketa aukeratu
JDN Sub-14 Individual (Fase Previa Tafalla)
JDN Sub-12 Individual (Fase Previa Tafalla)
JDN Sub-10 Individual (Fase Previa Tafalla)
JDN SUB-8 Individual (Fase Previa Tafalla)
JDN Sub-14 Individual (Fase Previa Pamplona)
JDN Sub-12 Individual (Fase Previa Pamplona)
JDN Sub-10 Individual (Fase Previa Pamplona)
JDN Sub-08 Individual (Fase Previa Pamplona)
JDN Sub-14 Individual (Fase Previa Pamplona)
A.D. San Juan,
2023-01-15
-
2023-01-15
Webgune ofiziala
info@fnajedrez.com
Epailea:
FA Aritz Idiazabal Troyas (2242842)
Joko-erritmoa:
15 min
Txapelketaren menua
Txapelketaren menua
Hasierako rankinga
Emaitzak
1. txanda
2. txanda
3. txanda
4. txanda
5. txanda
6. txanda
Sailkapena
Koadro gurutzatua
FIDE elo aldaketa
Partidak
Egutegia
Bye zerrenda
Estatistikak
2. txandako partidak
2023-01-15
- 10:40
Jatorria/Kluba:
Berriozar
Mikel Gurea
Oberena
Orvina
San Juan
Santa Ana
Zaldi Zuri
Guztiak
Excel
PDF
M
Zuriak
Ran.
Ptk.
FIDE
Fed.
Ema
Beltzak
Ran.
Ptk.
FIDE
Fed.
1
Fuentes Guinot, Alejandro
1
1,0
1972
ESP
1-0
Antonanzas De La Merced, Saul
12
1,0
0
ESP
2
Morras Alonso, Gael
11
1,0
0
ESP
0-1
Esparza Toni, Angel
2
1,0
1432
ESP
3
Burgos Carrasco, Gorka
14
1,0
0
ESP
0-1
Salas Giralda, Luca
4
1,0
1385
ESP
4
Vidondo Aguirrebalzategui, Antso
5
1,0
1278
ESP
1-0
Goni Arrastia, Xavier
20
1,0
0
ESP
5
Dominguez Rodriguez-Mejia, Ubay
17
1,0
0
ESP
0-1
Etayo Delgado, Asier
6
1,0
1238
ESP
6
Berlanga Huarte, Marcos
7
1,0
1148
ESP
1-0
Navarro Barba, Andoni
30
1,0
0
ESP
7
Valino Ezquerra, Jaime
33
1,0
0
ESP
0-1
Labiano Hernandez, Maria
8
1,0
1145
ESP
8
Perez Azanza, Irati
9
1,0
1110
ESP
1-0
Rubio Elio, Daniel
32
1,0
0
ESP
9
Zubero Goni, Ioritz
36
1,0
0
ESP
0-1
Gonzalez Alonso, Gorka
10
1,0
1096
ESP
10
Antonanzas Fernandez, Mario
3
0,0
1403
ESP
1-0
Ibarra Anon, Adrian
23
0,0
0
ESP
11
Arraiza Garcia, Sofia
13
0,0
0
ESP
0-1
Iturrioz Salazar, Iker
24
0,0
0
ESP
12
Calvo Delgado, Alexander
15
0,0
0
ESP
1-0
Jimeno Berduque, Leyre
26
0,0
0
ESP
13
Jimenez Garcia, Angel
25
0,0
0
ESP
0-1
Domench Unzu, Nagore
16
0,0
0
ESP
14
Lara Naranjo, Ariana Sofia
27
0,0
0
ESP
0-1
Etxeberria Errea, Asier
18
0,0
0
ESP
15
Garcia Collantes, German
19
0,0
0
ESP
1-0
Molero Lopez, Nicolas
28
0,0
0
ESP
16
Goni Izurdiaga, Javier
21
0,0
0
ESP
1-0
Vinueza Gavilanez, Gorka
34
0,0
0
ESP
17
Munuera Pacheco, Ihuen
29
0,0
0
ESP
1-0
Huarte Gil, Nicolas
22
0,0
0
ESP
18
Pinedo Perez, Alain
31
0,0
0
ESP
+
19
Zubach, Sofia
35
0,0
0
ESP
0