Navegació
Inici
Calendari
Cercar torneigs
Cercar jugadors
Cercar partides
Informació
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Idioma
Català
English
Español
Euskara
Galego
Iniciar sessió
Inici
Campeonato de Ajedrez Sub-16 por Equipos Madrid - Grupo B
Ronda8
Selecció del torneig
Campeonato de Ajedrez Sub-16 por Equipos Madrid - Grupo A
Campeonato de Ajedrez Sub-16 por Equipos Madrid - Grupo B
Campeonato de Ajedrez Sub-16 por Equipos Madrid - Grupo B
Madrid, del
2016-10-15
al
2016-11-26
Àrbitre Principal:
IA Antonio Pérez Trapero
Ritme de joc:
25 minutos + 5 segundos de incremento por jugada
Menú del torneig
Menú del torneig
Rànquing de l'equip
Composició de l'equip
Emparellaments i resultats
Ronda1
Ronda2
Ronda3
Ronda4
Ronda5
Ronda6
Ronda7
Ronda8
Ronda9
Ronda10
Ronda11
Ronda12
Classificació
Variació FIDE
Calendari
Estadístiques i detalls
Taula creuada del torneig
Partides
Emparellaments de la ronda 8 -
2016-11-12
- 12:30
Excel
PDF
Veure per taulers
Veure per equips
T.
Blanques
Pts.
ELO FIDE
Fed.
Res.
Negres
Pts.
ELO FIDE
Fed.
1
Tajamar - C
12,0
1296
1.5 - 2.5
Capablanca - C
14,0
1514
1
Simonyan, Arturo
1551
RUS
0.5 - 0.5
Yingrui, Lin
1857
ESP
2
Simon Novillo, Carlos
1355
ESP
0 - 1
Zhou, Lulu
1537
ESP
3
Rodriguez Lopez, Sergio
1169
ESP
1 - 0
Castro Contreras, Bruno
1256
ESP
4
Cuesta Moscoso, Alvaro
1109
ESP
0 - 1
Fernandez Rosado, Roberto
1406
ESP
2
Rivas - C
11,0
1207
0.0 - 4.0
Jaque Mate - C
14,0
1410
1
Tenorio Garcia, Joel
1168
ESP
0 - 1
Fernandez Estremera, Fernando
1453
ESP
2
Lopez Herrero, Israel
1340
ESP
0 - 1
Santos Burkholz, Mario
1414
ESP
3
Ingunza Curro, Alvaro
1115
ESP
0 - 1
Garcia Prada, Guillermo
1310
ESP
4
Reyero Castro, Jorge
1206
ESP
0 - 1
Lavayen Torres, Leonardo
1185
ESP
3
V Centenario CC La Vina - C
10,0
1394
3.0 - 1.0
Alameda de Osuna (ACD) - A
9,0
0
1
Reyes Penas, Sebastian
1605
ESP
1 - 0
Cervigon Recuero, Miguel
0
ESP
2
Karunanithi,Bharath
1320
ESP
1 - 0
Tapia Delgado, Mateo
0
ESP
3
Lozano Hernanz, Rodrigo
1298
ESP
1 - 0
Gil Lewicka, Ignacio Stanislas
0
ESP
4
Diaz Guzman, David
0
ESP
0 - 1
Mesonero Miguel, Daniel
0
ESP
4
Tajamar - D
10,0
0
2.0 - 2.0
Alcorcon - B
8,0
1262
1
Tiemblo Gonzalez, Alejandro
0
ESP
0 - 1
Horcajuelo Rocamora, Martin
1326
ESP
2
Villacis Morocho, Oscar David
0
ESP
0 - 1
Martinez Mendez, Lucas
0
ESP
3
Bravo De La Vega, Alvaro
0
ESP
1 - 0
Godoy Lopez, Felipe
0
ESP
4
Bravo De La Vega, Miguel
0
ESP
1 - 0
Godoy Lopez, Arturo
0
ESP
5
Blanco y Negro - B
7,0
1011
1.0 - 3.0
Capablanca - D
10,0
1331
1
Gilardi Olarrea, Mikel
1015
ESP
0 - 1
Serrano Ruiz, Lope
1353
ESP
2
Ramos Martin, Ignacio
0
ESP
0 - 1
Serrano Ruiz, Miguel
1234
ESP
3
Fernandez Guillen, Nuno
0
ESP
1 - 0
Millan Lopez, Alejandro
0
ESP
4
Fernandez Blazquez, Pablo
0
ESP
0 - 1
Sinangas Quispe, Nicolas
0
ESP
6
Getafe - C
7,0
1071
3.0 - 1.0
Tres Cantos - B
8,0
1183
1
Morales Lucena, Fernando
1283
ESP
0 - 1
Blanco Martin, Oscar
1238
ESP
2
Sanchez Nieto, Jorge I
0
ESP
1 - 0
Martinez Dominguez, David
1127
ESP
3
Matellano Palomino, David
0
ESP
1 - 0
Millan Capella, Rodrigo
1240
ESP
4
Rodriguez Diaz, Javier I
0
ESP
1 - 0
Plaza Gomez, Alonso
0
ESP
7
Tajamar - E
7,0
0
1.0 - 3.0
Castilla y Leon Getafe - B
7,0
0
1
Roquero Redondo, Miguel
0
ESP
0 - 1
Martin Soria, Hilario
0
ESP
2
Merchan Fabian, Sergio
0
ESP
0 - 1
Hueso Almarcha, Oscar
0
ESP
3
Gaston Castro, Victor
0
ESP
0 - 1
Conchambay Farinango, Ismael
0
ESP
4
Cerezo de Bernardo, Francisco
0
ESP
1 - 0
Martin Soria, Covadonga
0
ESP
8
Getafe - D
7,0
1025
4.0 - 0.0
Montpellier - B
5,0
0
1
Orozco Garcia, Gabriel
1098
ESP
1 - 0
Sanz Marin, Javier
0
ESP
2
Movilla Guillamon, Ines
0
ESP
1 - 0
Gonzalo Munoz, Joel
0
ESP
3
Durand Halichi, Ruben Enrique
0
ESP
1 - 0
Bockmann Barrientos, Klaus
0
ESP
4
Orozco Garcia, Diego
0
ESP
1 - 0
Bockmann Barrientos, Alejandra
0
ESP
9
Gredos San Diego Las Rozas
5,0
0
0.5 - 3.5
Jaque Mate - D
7,0
1014
1
Romanos Casado, Dario
0
ESP
0.5 - 0.5
Fernandez Roman, Jorge
0
ESP
2
Guinea Bravo, Santiago
0
ESP
0 - 1
Jubin Diez, Damien
0
ESP
3
Merino Garcia, Carlos
0
ESP
0 - 1
Gutierrez Izquierdo, Pablo
0
ESP
4
Sanchez Diaz, Juan
0
ESP
0 - 1
Gutierrez Izquierdo, Sofia
0
ESP
10
Blanco y Negro - C
5,0
0
2.0 - 2.0
Alkor - C
7,0
1013
1
Rubert Docampo, Sabela
0
ESP
1 - 0
Lavado Pena, David
1051
ESP
2
Perles Gonzalez, Pablo
0
ESP
0 - 1
Martin Sanchez, Ivan
0
ESP
3
Rubert Docampo, Iria
0
ESP
1 - 0
Rodriguez Herrero, Daniel
0
ESP
4
Garcia Estebanez, Diego
0
ESP
0 - 1
Henriquez Moreno, Lucia
0
ESP
11
Santa María del Pilar
5,0
1000
3.0 - 1.0
Alameda de Osuna (ACD) - B
6,0
0
1
Molero Gonzalez, Simon
0
ESP
1 - 0
Fermin Vazquez, Roque
0
ESP
2
Salort Requena, Pablo
0
ESP
1 - 0
Perez Redondo, Mario
0
ESP
3
de las Heras Aceituno, Mario
0
ESP
1 - 0
Fiare, Leonardo
0
ESP
4
Vegazo Soto, Silvia
0
ESP
0 - 1
Prats Castillo, Francisco
0
ESP
12
SEK Ciudalcampo - B
4,0
0
3.0 - 1.0
Gredos San Diego Las Suertes
6,0
0
1
Perez Jimenez, Carlos II
0
ESP
1 - 0
Hernando Olalla, Alejandro
0
ESP
2
Castillo De Irala, German
0
ESP
1 - 0
Sanchez Galan, Alberto
0
ESP
3
Gomez Nogueroles, Julio
0
ESP
0 - 1
Santiago GIl, Daniel I
0
ESP
4
Villanueva Manzanares, Alejandro
0
ESP
1 - 0
Santandreu de la Fuente, Jaime
0
ESP
13
Mirabal - B
3,0
0
3.0 - 1.0
Jaque Mate - E
3,0
0
1
Diaz Bayon, David
0
ESP
1 - 0
Garcia Granados, Luis
0
ESP
2
Tony, Yu
0
ESP
0 - 1
Tappata Maresca, Marco
0
ESP
3
Naranjo Martin, Jose
0
ESP
1 - 0
Recuero Dominguez, Hector
0
ESP
4
Diez Bayon, Alvaro
0
ESP
1 - 0
Lagunilla Areste, Alejandra
0
ESP
14
V Centenario CC La Vina - D
4,0
0
2.0 - 2.0
Alkor - D
5,0
0
1
Pilla Gullqui, Sofia
0
ESP
1 - 0
Lavado Pena, Hector
0
ESP
2
Solanilla Olcese, Ada
0
ESP
0 - 1
De la Cruz Navarrete, Ignacio
0
ESP
3
Solanilla Olcese, Alejandro
0
ESP
1 - 0
Majer Nunez, Miguel Angel
0
ESP
15
Rivas - D
2,0
0
0.0 - 4.0
Multiparla
4,0
0
1
Larrumbide Lin, Juan Lei
0
ESP
0 - 1
Rodriguez Fernandez, Guillermo
0
ESP
2
Ramos Lopez, Samuel
0
ESP
0 - 1
De Castro Leralta, Aaron
0
ESP
3
Alvarez Vega, Carlota
0
ESP
0 - 1
Resino Magro, Miguel Angel
0
ESP
4
Gonzalez Lukacs, Alonso
0
ESP
0 - 1
Cordoba Romero, Jimmy Alberto
0
ESP
16
V Centenario CC La Vina - E
1,0
0
1