Nabigazioa
Hasiera
Egutegia
Txapelketak bilatu
Jokalariak bilatu
Partidak bilatu
Informazioa
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Hizkuntza
Català
English
Español
Euskara
Galego
Login
Hasiera
CE Rápido por Equipos 2021
8. txanda
CE Rápido por Equipos 2021
Ciudad Real,
2021-10-09
-
2021-10-10
Epailea:
Antonio Perez Trapero
Bigarren epaileak: David Cruz Garcia
Joko-erritmoa:
10 minutos + 5 segundos/jugada
Txapelketaren menua
Txapelketaren menua
Taldeak
Jokalari-zerrenda
Emaitzak
1. txanda
2. txanda
3. txanda
4. txanda
5. txanda
6. txanda
7. txanda
8. txanda
9. txanda
Sailkapena
FIDE elo aldaketa
Egutegia
Estatistikak
Koadro gurutzatua
Partidak
8. txandako partidak
2021-10-10
- 12:00
Excel
PDF
Ikusi jokalariak
Ikusi taldeka
M
Zuriak
Ptk.
FIDE
Fed.
Ema
Beltzak
Ptk.
FIDE
Fed.
1
Gijon 64
11,0
2262
ESP
0.5 - 3.5
Andreu Paterna
14,0
2570
ESP
1
GM Delgado Ramirez, Neuris
2651
PAR
0.5 - 0.5
GM Vallejo Pons, Francisco
2656
ESP
2
FM Guerrero Olmos, Sergio
2318
ESP
0 - 1
GM Svane, Rasmus
2663
GER
3
Fernandez Torre, Ivan
2008
ESP
0 - 1
GM Nihal Sarin
2462
IND
4
Chakhoyan, Konstantin
1990
ARM
0 - 1
IM Llobell Cortell, Enrique
2389
ESP
2
Silla - Bosch SerInsys
12,0
2657
ESP
3.5 - 0.5
DuoBeniajan Costa Calida - A
10,0
2577
ESP
1
GM Korobov, Anton
2711
UKR
1 - 0
GM Anton Guijarro, David
2632
ESP
2
GM Iturrizaga Bonelli, Eduardo
2646
ESP
0.5 - 0.5
GM Mchedlishvili, Mikheil
2597
GEO
3
GM Alonso Rosell, Alvar
2568
ESP
1 - 0
GM Maghsoodloo, Parham
2528
IRI
4
GM Idani, Pouya
2481
IRI
1 - 0
GM Cuenca Jimenez, Jose Fernando
2427
ESP
3
Nazari - A
10,0
2304
ESP
0.0 - 4.0
Magic Extremadura
10,0
2613
ESP
1
IM Camacho Collados, Marcos
2320
ESP
0 - 1
GM Oparin, Grigoriy
2730
RUS
2
IM Camacho Collados, Jose
2340
KOR
0 - 1
GM Cheparinov, Ivan
2610
BUL
3
IM Fernandez Garcia, Jose Miguel
2362
ESP
0 - 1
GM Santos Latasa, Jaime
2601
ESP
4
Cuenca Jimenez, Francisco Javi
2175
ESP
0 - 1
GM Perez Candelario, Manuel
2511
ESP
4
Solvay
10,0
2342
ESP
0.5 - 3.5
Club Deportivo Xadrez Ourense
10,0
2458
ESP
1
IM Tejedor Fuente, Enrique
2481
ESP
0.5 - 0.5
GM Salgado Lopez, Ivan
2554
ESP
2
IM Bernal Moro, Luis Javier
2437
ESP
0 - 1
GM Tari, Aryan
2531
NOR
3
FM Martin Fuentes, Alberto
2352
ESP
0 - 1
IM Sousa, Andre Ventura
2291
POR
4
Iglesias Ferreira, Andres
1733
ESP
0 - 1
FM Gomez Dieguez, David
2236
ESP
5
64Villalba-Madrid Chess Academy - B
9,0
1981
ESP
3.0 - 1.0
Villa Olimpica - A
9,0
2084
ESP
1
Aymerich Verdaguer, Eduard
2096
ESP
1 - 0
Ventura Bolet, Alexandre
2165
ESP
2
Perdomo Araujo, Angel Eduardo
1994
VEN
1 - 0
Ventura Bolet, Maxim
2148
ESP
3
Blanco Samaniego, Alejandro
1925
ESP
0 - 1
FM Castillo Dalmau, Albert
2117
ESP
4
Gutierrez Diaz, Pablo
1854
ESP
1 - 0
Castillo Dalmau, Arnau
1905
ESP
6
Virgen de Atocha
9,0
2299
ESP
2.0 - 2.0
64Villalba-Madrid Chess Academy - A
8,0
2321
ESP
1
IM Espinosa Aranda, Angel
2440
ESP
0.5 - 0.5
GM Khamrakulov, Ibragim S.
2426
ESP
2
IM Rubio Mejia, Luis Ignacio
2306
ESP
0.5 - 0.5
IM Valles Moreno, Ivan
2349
ESP
3
FM Rabadan Velasco, Raul
2251
ESP
0 - 1
FM Sanchez Gonzalez, Sergio
2312
ESP
4
Rey Martinez, Jaime
1756
ESP
1 - 0
FM Vega Gomez, Francisco B.
2198
ESP
7
La Zubia
8,0
1845
ESP
0.5 - 3.5
Collado Villalba
8,0
2263
ESP
1
Peinado Ruiz, Reinaldo
1901
ESP
0 - 1
IM Martin Duque, Jesus
2366
ESP
2
Perez Bartivas, Daniel
1845
ESP
0 - 1
FM Quispe Arteaga, Gabriel
2246
ESP
3
Serrano Almendros, Alejandro
1805
ESP
0 - 1
IM Suarez Uriel, Adrian
2225
ESP
4
Serrano Almendros, Angel
1754
ESP
0.5 - 0.5
FM Lianes Garcia, Marcos
2214
ESP
8
Tajamar
8,0
2034
ESP
1.0 - 3.0
Excalibur Albacete - A
8,0
2226
ESP
1
FM Ingunza Curro, Andres
1893
ESP
0.5 - 0.5
FM Jimenez Martinez, Jose Vicente
2295
ESP
2
Sahuquillo Cruz, Alejandro
1838
ESP
0 - 1
FM Buendia Pinar, Alvaro
2183
ESP
3
Martinez Aragon, Aitor
1802
ESP
0 - 1
Alvarez Serrano, Carlos
2195
ESP
4
Rodriguez Lopez, David
1661
ESP
0.5 - 0.5
FM Fernandez Barrera, Victor
2229
ESP
9
Círculo Ferrolano de Ajedrez
8,0
2140
ESP
3.0 - 1.0
Peona i Peo
8,0
1929
ESP
1
FM Pazos Porta, Antonio
2154
ESP
0.5 - 0.5
Perez Garcia, Adria
2083
ESP
2
Mejuto De Ulloa, Jorge
2167
ESP
0.5 - 0.5
Corriguelas Armillas, Frederic
1920
ESP
3
Perez Mauricio, Xoel
2199
ESP
1 - 0
Collell Rodriguez, Victor
1839
ESP
4
Lopez Rodriguez, Walter
2039
ESP
1 - 0
Llados Clos, Jordi
1873
ESP
10
Tomelloso
7,0
2181
ESP
3.5 - 0.5
Nazari - B
7,0
1744
ESP
1
FM Garcia Moreno, Carlos
2306
ESP
0.5 - 0.5
Crespo Ruiz, Manuel Maria
2006
ESP
2
Lopez Quevedo, Eduardo
2185
ESP
1 - 0
Martin Fernandez, Pablo
1584
ESP
3
Lopez Quevedo, Angel Carlos
2095
ESP
1 - 0
Rubio Gonzalez, Dario Jesus
1554
ESP
4
Dominguez Gutierrez, Juan Carlos
2043
ESP
1 - 0
Gonzalez Santana, Manuel
1490
ESP
11
V Centenario San Sebastian de los Reyes
7,0
1978
ESP
0.5 - 3.5
Diagonal Alcorcon - A
7,0
2170
ESP
1
Hernandez Ramos, David
2095
ESP
0 - 1
IM Plazuelo Pascual, Juan
2294
ESP
2
Martinez Fernandez, Raul
2088
ESP
0.5 - 0.5
FM Ortega Ruiz, Jose Miguel
2173
ESP
3
Hernandez Ramos, Alberto
1793
ESP
0 - 1
Castejon Caballero, Andres
2120
ESP
4
Anton Quevedo, Andrea
1780
ESP
0 - 1
Jimenez, Maykol Yefri
2092
DOM
12
Excalibur Albacete - B
7,0
2039
ESP
2.0 - 2.0
Torres Blancas
7,0
1735
ESP
1
Delgado Alarcon, Jesus Francis
2107
ESP
1 - 0
Martinez Gonzalez, Crescencio
2078
ESP
2
Gonzalez Lema, Carlos
2027
ESP
0 - 1
Tabuenca Mendataurigoitia, Dan
1699
ESP
3
Garcia Gata, Jorge D.
1976
ESP
0 - 1
Casares Garcia, Luis
1595
ESP
4
Machado Hernandez, Junior
1974
ESP
1 - 0
Villar Piriz, Adrian
1563
ESP
13
Enric Valor
7,0
1860
ESP
1.0 - 3.0
DuoBeniajan Costa Calida - B
7,0
2021
ESP
1
FM Arias Igual, Alejandro
2269
ESP
1 - 0
FM Tudela Corbalan, Carlos
2105
ESP
2
Sanchez Dengra, Barbara
1933
ESP
0 - 1
WFM Gil Quilez, Sonia
2052
ESP
3
Robledo Sanchez, Carlos
1712
ESP
0 - 1
FM Sanchez Jerez, Emilio Miguel
1995
ESP
4
Orts Tomas, Marc
1525
ESP
0 - 1
Laria, Rodrigo Nicolas
1932
ARG
14
Jaque Mate - A
7,0
1887
ESP
3.5 - 0.5
Parque Sur Albacete
7,0
1842
ESP
1
Blanco Diez, David
1990
ESP
0.5 - 0.5
Tierraseca Montero, Pablo
2145
ESP
2
Fernandez Estremera, Fernando
1857
ESP
1 - 0
Benitez Fernandez, Martin Jesu
2002
ESP
3
Centeno Mendoza, Julio Stefano
1839
ESP
1 - 0
Navarro Cabrera, Carlos
1599
ESP
4
Cuadrado Carmona, Javier
1705
ESP
1 - 0
Tomas Romero, Francisco
1623
ESP
15
Villa Olimpica - B
6,0
1752
ESP
0.5 - 3.5
Antonio Rico - A
6,0
1967
ESP
1
Sanchez Canales, Pol
1822
ESP
0 - 1
Martinez Lopez, Eduardo
2041
ESP
2
Catala Ulied, Bernat
1785
ESP
0.5 - 0.5
Garcia Fernandez, Jose A.
1969
ESP
3
Jausas Lopez, Andrea
1742
ESP
0 - 1
Alvarez Perez, Adan
1859
ESP
4
Torralbas Guma, Guillem
1660
ESP
0 - 1
Garcia Garcia, Samuel
1869
ESP
16
El Caballo Casabermeja
6,0
1680
ESP
4.0 - 0.0
Antonio Rico - B
6,0
1596
ESP
1
Perea Fruet, Lorenzo
1727
ESP
1 - 0
Castro Quijano, Eduardo
1665
ESP
2
Garrido Diaz, Jose Antonio
1694
ESP
1 - 0
Antuna Pavon, Lucas
1535
ESP
3
Garrido Diaz, Ernesto
1668
ESP
1 - 0
Menendez Perez, Miguel
1332
ESP
4
Perea Sardon, Francisco Javier
1630
ESP
1 - 0
Valeiro Gonzalez, Aitor
1134
ESP
17
Promesas de Valladolid
5,0
1795
BRA
2.0 - 2.0
Gambito
6,0
1874
ESP
1
Rodriguez Garcia, Carlos
2113
ESP
1 - 0
Ceballos Hornero, Daniel
2094
ESP
2
Santos Martinez, Guillermo
1973
ESP
1 - 0
Garcia Ortega, Jesus Angel
2110
ESP
3
Rodriguez Garcia, Miguel
1631
ESP
0 - 1
Santamaria Fernandez, Guillerm
1916
ESP
4
Rabadan Fernandez, Fernando
1461
ESP
0 - 1
Pascual Aparicio David
1374
ESP
18
Mikel Gurea X.K.
5,0
1684
ESP
1.0 - 3.0
Escola Luguesa de Xadrez
5,0
1895
ESP
1
Anguas Fanlo, Sergio
1965
ESP
0 - 1
Perez Carballo, David
2037
ESP
2
Lerendegui Lasa, Odei
1744
ESP
0 - 1
FM Lopez Varela, Pablo
2003
ESP
3
Oroz Carrasco, Adrian
1534
ESP
1 - 0
Vazquez Alvarez, Diego
1739
ESP
4
Fernandez Cobos, Iker
1491
ESP
0 - 1
Carballido Bouzas, Adan
1660
ESP
19
Los Molinos - A
4,0
1844
ESP
2.5 - 1.5
Jaque Mate - B
4,0
1463
ESP
1
Manas Garcia-Mascaraque, Ramon
1975
ESP
0 - 1
Serrano Ruiz, Miguel
1625
ESP
2
Moreno Brocalero, Edgar
1823
ESP
1 - 0
Bartolome Benito, Alejandro
1264
ESP
3
Merlo Sanchez, Jose Manuel
1519
ESP
0.5 - 0.5
Torres Rebolledo, Marcos
1229
ESP
4
Diaz Lopez, Santiago David
1364
ESP
1 - 0
Crespo Pedrero, Lorenzo
1178
ESP
20
Toledo
4,0
1530
ESP
1.5 - 2.5
Alcaudete Puerta de la Jara
4,0
1657
ESP
1
De La Calle Arroyo, Carlos
1723
ESP
0.5 - 0.5
Medina Carrasco, Jose Andres
1972
ESP
2
Haering Hijon, Javier
1513
ESP
0 - 1
Calleja Sanchez, Alfredo
1862
ESP
3
Platero Papaseit, Jesus
1548
ESP
1 - 0
Madronal Lopez, Francisco Javi
1379
ESP
4
Palomares Cortez, Facundo Seba
1334
ESP
0 - 1
Marugan Fernandez, Gustavo
1052
ESP
21
Diagonal Alcorcon - B
6,0
1700
ESP
2.5 - 1.5
Ciudad Real - A
6,0
1729
ESP
1
Horcajuelo Rocamora, Martin
1816
ESP
0 - 1
Murillo Lopez, Francisco
1831
ESP
2
Lacaci Otero, Ivan
1788
ESP
1 - 0
Barba Navas, Felix
1786
ESP
3
Neagu, Roberto Florin
1749
ESP
1 - 0
Ruiz de Leon Merlo, Esther
1691
ESP
4
Ruiz Vazquez, Javier
1448
ESP
0.5 - 0.5
Garcia Sanchez, Juan Francisco
1563
ESP
22
Albatros
4,0
1815
ESP
2.5 - 1.5
Ciudad Real - B
2,0
1427
ESP
1
Gallardo Retortillo, Enrique
2163
ESP
1 - 0
Ballesteros Serrano, Cristian
1487
ESP
2
Macias Sanchez, Homero
1918
ESP
0 - 1
Lozano Toledo, Jesus
1460
ESP
3
Martinez Agudo, Jorge
1826
ESP
1 - 0
Zarate Minano, Rafael
1416
ESP
4
Miguel Carrera, Carlota
1352
ESP
0.5 - 0.5
Mahajub Sidi Abas, Lgalia
1345
ESP
23
Los Molinos - B
2,0
1148
ESP
2.0 - 2.0
Yebel
1,0
1656
ESP
1
Sierra Lopez, Yeray
1345
ESP
1 - 0
Agenjo Novillo, Jose
1773
ESP
2
Donado Horcajada, Maria
1082
ESP
0 - 1
Sanchez Iglesias, Francisco J
1738
ESP
3
Fernandez Antonaya, Cesar
1073
ESP
0 - 1
Pastrana Fernandez, Jose Maria
1640
ESP
4
Lopez Risquez, Jose
1091
ESP
1 - 0
Martin Rodriguez, Pedro
1311
ESP