Navegació
Inici
Calendari
Cercar torneigs
Cercar jugadors
Cercar partides
Informació
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Idioma
Català
English
Español
Euskara
Galego
Iniciar sessió
Inici
Eibarko Hiria 34. Xake Txapelketa
Ronda12
Eibarko Hiria 34. Xake Txapelketa
Eibar, del
2018-06-30
al
2018-06-30
Lloc web oficial
Àrbitre Principal:
IA Mikel Larreategi Arana
Ritme de joc:
Blitz 5 min
Menú del torneig
Menú del torneig
Rànquing de l'equip
Composició de l'equip
Emparellaments i resultats
Ronda1
Ronda2
Ronda3
Ronda4
Ronda5
Ronda6
Ronda7
Ronda8
Ronda9
Ronda10
Ronda11
Ronda12
Ronda13
Classificació
Variació FIDE
Calendari
Estadístiques i detalls
Taula creuada del torneig
Partides
Emparellaments de la ronda 12
Excel
PDF
Veure per taulers
Veure per equips
T.
Blanques
Pts.
ELO FIDE
Fed.
Res.
Negres
Pts.
ELO FIDE
Fed.
1
C.D. EIBAR B
11,5
854
1.0 - 3.0
C.D. EIBAR A
16,5
867
1
Beorlegui Erena, Xabier
1804
0 - 1
Arana, Jon
1925
2
Freire Moreiro, Emilio Jose
1612
0 - 1
Garrido Dominguez, Jose Antonio
1541
3
Beorlegui Gonzalez, Aitor
0
1 - 0
Martinikorena Arkauz, Adrian
0
4
Aja Fernandez, Lander
0
0 - 1
Garcia Gonzalez, Oier
0
2
ALFIL
22,5
1474
4.0 - 0.0
MARTINTXO
16,0
1137
1
Lakunza Plazaola, Asier
2087
ESP
1 - 0
Salgado Quesada, Ander
1659
ESP
2
Diez Viera, Oscar
1884
ESP
1 - 0
Velasco Beltran, Iurgi
1707
ESP
3
Izquierdo Arruferia, Joseba
1925
ESP
1 - 0
Arenzana Garcia de Madinabeitia, Oier
1183
ESP
4
Ibarra, Nathaniel
0
1 - 0
Arenzana Garcia de Madinabeitia, Iker
0
3
ARRASATE-ARLUTZ
30,0
1879
1.5 - 2.5
ZARAUTZ
37,0
2005
1
Etxagibel Larranaga, Asier
2134
ESP
0.5 - 0.5
Martin Iribar, Ander
2135
2
Hernando Casas, Jose Manuel
1965
ESP
0 - 1
Ladron de Guevara Galar, Fco. J
2125
3
Mendizabal Guridi, Ekaitz
1736
ESP
1 - 0
Vicente Ezeiza, Mikel
1961
4
San Jose Madinabeitia, Iban
1680
ESP
0 - 1
Arrondo Carbonell, Pablo
1797
4
BARAKALDO
23,0
1376
4.0 - 0.0
SANTURTZI ESKOLA
5,0
0
1
Perez Palma, Jesus Maria
1866
ESP
1 - 0
Zelaia, Unai
0
2
Fernandez-Rivera Ortiz, Igor
1828
ESP
1 - 0
Gonzalez, Gorka
0
3
Virto Alustiza, Aingeru
1811
ESP
1 - 0
Lambarri, Aingeru
0
4
Lopez, Jordan
0
1 - 0
Perez, Idoia
0
5
BILLABONA
15,5
823
1.5 - 2.5
SANTURTZI
23,0
847
1
Mendia Rezola, Jokin
1739
ESP
0.5 - 0.5
Rodriguez, Txema
0
2
Parron Luceno, David
1551
ESP
1 - 0
Corral Yugueros, Nuria
1678
3
Berjoyo, Aureliano
0
ESP
0 - 1
Baigorrotegui Ruiz, Mikel
1710
4
Etxebeste Sasianbarrena, Juan Migel
0
ESP
0 - 1
Gonzalez, Juanjo
0
6
EASO
12,0
1047
2.0 - 2.0
GROS
33,0
1951
1
Onate del Moral, Daniel
1230
ESP
0 - 1
Lakunza Oyarbide, Juan Carlos
2045
ESP
2
Larrañaga Juaristi, Alex
1525
ESP
0 - 1
Olaizola Ortega, Luis
2130
ESP
3
Larrañaga, Iosu
0
1 - 0
Berdote Alonso, Carlos
1879
ESP
4
Guillenea Lacruz, Unax
1434
ESP
1 - 0
Cantabrana Garona, Alejandro
1749
ESP
7
BODEGON GORBEA
27,5
964
1.0 - 3.0
FOMENTO CULTURAL
35,5
2052
1
Landa Ceballos, Jose Antonio
2005
1 - 0
Agirretxe San Sebastian, Jesus
2125
ESP
2
Fernandez de Pinedo Orive, Jose Antonio
1850
0 - 1
Alfaro Garcia del Cerro, Juan
2155
ESP
3
Cid, A
0
0 - 1
Alvarado Fernandez, Mikel
1873
ESP
4
Martinez Izquierdo, Enrique
0
0 - 1
Galarza Cenzano, Inigo
2054
ESP