Navegación
Inicio
Calendario
Buscar torneos
Buscar xogadores
Buscar partidas
Información
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Idioma
Català
English
Español
Euskara
Galego
Login
Inicio
Liga Gipuzkoana de Segunda 2024
Rolda 11
Liga Gipuzkoana de Segunda 2024
Gipuzkoa, del
2024-01-13
al
2024-04-20
Árbitro:
Cesar Montolio Benedicto
Ritmo de xogo:
90 min + 30 seg
Menú do torneo
Menú do torneo
Ranking inicial
Composición
Emparellamentos e resultados
Rolda 1
Rolda 2
Rolda 3
Rolda 4
Rolda 5
Rolda 6
Rolda 7
Rolda 8
Rolda 9
Rolda 10
Rolda 11
Clasificación
Variación FIDE
Calendario
Estatísticas
Cadro cruzado
Partidas
Emparellamento da rolda 11 o
2024-04-20
ás 16:00
Excel
PDF
View per boards
View per teams
M.
Brancas
Pts.
FIDE
Fed.
Res.
Negras
Pts.
FIDE
Fed.
1
ZALEAK
12,0
1689
ESP
3.5 - 0.5
GROS K
10,0
1688
ESP
1
Arriaran Perez, Martin
0
ESP
0.5 - 0.5
Uceda Alves, Samuel
1261
ESP
2
Altuna Iza, Jon
1798
ESP
1 - 0
Sanchez Huerta, Erlantz
1145
ESP
3
Artola Alberdi, Iraitz
1520
ESP
1 - 0
Rodriguez Vallejo, Julio
1832
ESP
4
Iriberri Queiros, Arkaitz
1445
ESP
1 - 0
Ortega Anatol, Ibai
0
ESP
2
BERGARA A
12,0
1787
ESP
1.5 - 2.5
GROS J
10,0
1359
ESP
1
Diez Timofeva, Andres
1598
ESP
0 - 1
Moreno Lazarev, Haritz
1298
ESP
2
Muela Perez, Miguel Angel
1564
ESP
0.5 - 0.5
Intxaurrandieta Oiartzabal, Io
1204
ESP
3
Ugarte Azpiri, Ignacio
1929
ESP
0 - 1
Garcia Arana, Iker
1500
ESP
4
Labayen Arribas, Roman
2030
ESP
1 - 0
Infante Arranz, Sergio
0
ESP
3
BERAUN BERA B
13,0
1596
ESP
1.0 - 3.0
EIBAR
19,0
1902
ESP
1
Diaz Gonzalez, Miguel Angel
0
ESP
0 - 1
Olmo Vega, Diego
1989
ESP
2
Labandibar Garcia, Arkaitz
0
ESP
0 - 1
Arana Garate, Jon
1909
ESP
3
Clota Rasero, Eneko
0
ESP
0.5 - 0.5
Beorlegi Erena, Xabier
1749
ESP
4
Gonzalez Bello, Oier
0
ESP
0.5 - 0.5
Beorlegi Gonzalez, Aitor
1441
ESP
4
TAULA A
13,0
1764
ESP
3.5 - 0.5
TXATURANGA
13,0
1755
ESP
1
Baroja Arrue, Miguel Maria
1863
ESP
1 - 0
Uranga Iparraguirre, Jose Juan
1725
ESP
2
Echeverria Eleicegui, Jose Ign
1644
ESP
0.5 - 0.5
Arruabarrena Torrealday, Aritz
1551
ESP
3
Figueras Hernandez, Juan Cruz
1326
ESP
1 - 0
Herrero Huertas, Federico
1476
ESP
4
Alvaro Martin, Victor
1347
ESP
1 - 0
Bedialauneta Egurrola, Javier
0
ESP
5
GROS I
10,0
1290
ESP
2.5 - 1.5
ASTIGARRAGA B
11,0
1686
ESP
1
Aramendi Bueno, Oihan
1395
ESP
0.5 - 0.5
Ruiz de Ona Cortes, Jose Ignac
1520
ESP
2
Algans Sagues, Pau
1277
ESP
1 - 0
Villar Marcelino, Gorka
1462
ESP
3
Rodriguez Lima, Axel
1240
ESP
0 - 1
Armendariz Olalla, Sebastian
1503
ESP
4
Perez Armendariz, Maialen
1097
ESP
1 - 0
Echeverria Vicuna, Asier
0
ESP
6
BERKOA ELGOIBAR
2,0
1327
ESP
0.0 - 4.0
SALTO BIDASOA D
1,0
1265
ESP
1
Gurrutxaga Perez, Jon Aingeru
0
ESP
0 - 1
Valero Alzaga, Inigo
0
ESP
2
Fernandez Perez, Santiago I
1553
ESP
0 - 1
Conde Kurth, Pablo
1317
ESP
3
Aguirregomezkorta Arriaga, Lander
0
ESP
0 - 1
Munoz Ferreira, Adur
1146
ESP
4
Aiartza Uribe-Etxeberria, Urko
0
ESP
0 - 1
Artola Castillo, Danel
0
ESP
7
BILLABONA D
10,0
1595
ESP
2.0 - 2.0
KBI ZUMAIAKO B
8,0
1320
ESP
1
Etxebeste Sasianbarrena, Juan Miguel
1355
ESP
0 - 1
Aizpurua Meneses, Oscar
0
ESP
2
Villena Bernal, Juanjo
1448
ESP
0.5 - 0.5
Arrieta Mendizabal, Inaki
0
ESP
3
Bravo Lopez, Antonio Luis
1693
ESP
1 - 0
Martin Gines, Antonio
1552
ESP
4
Chaparro Amado, Nicolas
1455
ESP
0.5 - 0.5
Aguado Amiama, Miguel Angel
0
ESP
8
GROS H
8,0
1546
ESP
2.0 - 2.0
GOIERRI
8,0
1447
ESP
1
Garcia De Salazar Bilbao, Jon
1142
ESP
0 - 1
Martin Bermejo, Juan Carlos
1382
ESP
2
Ruiz Gomez, Victor
1364
ESP
1 - 0
Luqui Moro, Oier
1094
ESP
3
Yurramendi Sarasola, Xabier
1257
ESP
0 - 1
Arraiza Gozalo, Pablo
1259
ESP
4
Aguado Zabaleta, Felix
1853
ESP
1 - 0
Miguelez Nogales, Iker
1292
ESP