Nabigazioa
Hasiera
Egutegia
Txapelketak bilatu
Jokalariak bilatu
Partidak bilatu
Informazioa
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Hizkuntza
Català
English
Español
Euskara
Galego
Login
Hasiera
Torneo Navideño Santurtzi 2015 - Sub 10
4. txanda
Txapelketa aukeratu
Sub 8
Sub 10
Sub 12
Sub 14
Sub 16
Sub 22
Torneo Navideño Santurtzi 2015 - Sub 10
Santurtzi,
2015-12-13
-
2015-12-13
Epailea:
Mikel Larreategi Arana; Mikel Baigorrotegui Ruiz
Txapelketaren menua
Txapelketaren menua
Hasierako rankinga
Emaitzak
1. txanda
2. txanda
3. txanda
4. txanda
5. txanda
Sailkapena
Koadro gurutzatua
FIDE elo aldaketa
Partidak
Egutegia
Bye zerrenda
Estatistikak
4. txandako partidak
Jatorria/Kluba:
Guztiak
Excel
PDF
M
Zuriak
Ran.
Ptk.
FIDE
Fed.
Ema
Beltzak
Ran.
Ptk.
FIDE
Fed.
1
Comba López, Asier
18
3,0
0
0-1
Santos Fernández, Izei
90
3,0
0
2
Rodríguez Avila, Alvaro
86
3,0
0
1-0
Cristobal Esteban, Julen
19
3,0
0
3
Rodríguez Garcia, Joel
87
3,0
0
1-0
Gallego Bereziartua, Aitor
31
3,0
0
4
Mahjour Cenicacelaya, Younes
57
3,0
0
1-0
Tejada Blanco, Victor
94
3,0
0
5
Vazquez Averleira, Asier
100
3,0
0
1-0
Postigo Alonso, Asier
76
3,0
0
6
Zubizarreta Landera, Amets
104
3,0
0
1-0
Redondo Saiz, Asier
80
3,0
0
7
Carricoba Aguayo, Asier
11
2,5
0
0-1
Rivas Landa, Pablo
84
2,5
0
8
Andrade Flores, Hamilton
6
2,0
0
0-1
Pardo López, Eneko
73
2,5
0
9
Loizaga Avila, Oier
55
2,0
0
1-0
Chacón Garcia, Gorka
15
2,0
0
10
Da Costa Goikotxea, Oier
20
2,0
0
0-1
Lamela Rey, Anartz
51
2,0
0
11
Delgado Placer, Unai
23
2,0
0
1-0
Larrea Arnáiz, Unai
52
1,0
0
12
Erkoreka Nerecan, Indar
26
2,0
0
½-½
López Suarez, Lander
56
2,0
0
13
Martin Monge, David
59
2,0
0
1-0
Gangarossa Garaita, Irene
33
2,0
0
14
Molpeceres Sagastibeltza, Ibai
67
2,0
0
½-½
Garcia Beitia, Fermín
35
2,0
0
15
González Blanco, Ekain
36
2,0
0
0-1
Menéndez Garcia, Mauro
62
2,0
0
16
Prados Martínez, Aitor
77
2,0
0
0-1
González Iglesias, Eder
37
2,0
0
17
Ramos Cámara, Jon
79
2,0
0
1-0
Gorospe Moreno, Ivan
39
2,0
0
18
Rivas Domínguez, Julen
83
2,0
0
1-0
Idiri Cubillo, Anartz
45
2,0
0
19
Iglesias Almena, Jon
46
2,0
0
1-0
Molpeceres Sagastibeltza, Ander
66
2,0
0
20
Inoriza Agudelo, Iñigo
47
2,0
0
1-0
Muga Arana, Martin
68
2,0
0
21
Tejero Iglesias, Aritz
95
2,0
0
1-0
Alonso Iglesias, Ekaitz
5
1,5
0
22
Guerrero López, Lander
42
1,5
0
½-½
Cadenato Vega, Ager
9
1,5
0
23
Lambarri Pozuelo, Aingeru
50
1,5
0
1-0
Casal Pérez, Izan
13
1,5
0
24
Ciorbac, Andrei
16
1,5
0
0-1
Rio Coego, Unai
82
1,5
0
25
Mendieta Tenaz, Eduardo
61
1,5
0
½-½
Colina Zavany, Anne
17
1,5
0
26
Molinuevo Muñoz, Arrate
65
1,5
0
0-1
Delgado Nuñez, Iker
22
1,5
0
27
González Martínez, Imanol
38
1,5
0
½-½
Lizundia Da Costa, Santi Alejand
54
1,5
0
28
Guerra Ruilope, Martin
40
1,5
0
--+
Vallejo Moreno, Eder
98
1,5
0
29
Nuñez Alonso, Gorka
69
1,0
0
+--
Abad Vicandi, Jon Ander
1
1,0
0
30
Ortega Solavera, Laia
71
1,0
0
½-½
Antúnez Ortuzar, Liher
7
1,0
0
31
Batuecas Alonso, Telmo
8
1,0
0
1-0
Miramontes Hernández, Haizea
64
1,0
0
32
Cantero Mediavilla, Ibai
10
1,0
0
0-1
Mateos Aldekoa, Ekain
60
1,0
0
33
Castaños Torre, Jokin
14
1,0
0
½-½
Ortiz Ortiz, Igor
72
1,0
0
34
Lavin Bellido, Aimar
53
1,0
0
0-1
Fernández Raposo, Aketx
28
1,0
0
35
Ruiz Hinojal, Diego
89
1,0
0
0-1
Fonseca Orive, Urko
29
1,0
0
36
Fonzález Fresno, Pablo
30
1,0
0
½-½
Rodríguez Sánchez, Eneko
88
1,0
0
37
Sobrino Chozas, Andoni
91
1,0
0
1-0
Gandarillas Alcalde, Uxue
32
1,0
0
38
Garcia Arean, Irati
34
1,0
0
1-0
Unzueta López, Olatz
96
1,0
0
39
Vázquez Revilla, Ainara
102
1,0
0
0-1
Guerra Urzelay, Pablo
41
1,0
0
40
Izaguirre Ramos, Aitana
48
1,0
0
0-1
Sotelo Ruiz, Markel
92
1,0
0
41
Sourroulle Marin, Aketx
93
1,0
0
0-1
Jorrin Herrero, Iraide
49
1,0
0
42
Zelaia González, Unai
103
1,0
0
1-0
Alonso Ciprian, Erik
3
0,5
0
43
Alonso Fernández, Marco
4
0,5
0
1-0
Oria Díaz, Mikel
70
0,5
0
44
Dominguez Moro, Nahia Alejandra
24
0,5
0
½-½
Uribe-Etxeberria Escribano, Joan
97
0,5
0
45
Horrillo Cuesta, Alvaro
44
0,5
0
0-1
Viadas Maquedano, Daniel
101
0,5
0
46
Maldonado Arrieta, Sabin
58
0,0
0
1-0
Domínguez Díaz, Saioa
25
0,0
0
47
Piñeiro Llama, Agurtzane
75
0,0
0
--+
Fernández Garcia, Ainhoa
27
0,0
0
48
Pérez Barriuso, Maddi
78
0,0
0
0-1
Hormilla Merino, Angel
43
0,0
0
49
Alcorta Fernández, Zaloa
2
0,0
0
-
50
Carvajal Voevodkin, Julen
12
0,0
0
-
51
Del Olmo Calzado, Jon
21
0,0
0
-
52
Miguel de la Fuente, Paula
63
1,5
0
-
53
Peñalver Gómez, Nocolás
74
0,0
0
-
54
Reguero Garcia, Lucas
81
0,0
0
-
55
Rivero Fernández, Danieel
85
0,0
0
-
56
Vasquez Cáceres, Fabricio Joseph
99
0,0
0
-