Navegació
Inici
Calendari
Cercar torneigs
Cercar jugadors
Cercar partides
Informació
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Idioma
Català
English
Español
Euskara
Galego
Iniciar sessió
Inici
XI Torneo Pueblo Nuevo Martes y Jueves
Ronda3
XI Torneo Pueblo Nuevo Martes y Jueves
Calle Alava, 14. Madrid, del
2024-04-02
al
2024-04-25
Lloc web oficial
torneos@ajedrezpueblonuevo.com
FIDE
Àrbitre Principal:
Alonso Abad, Enrique (Id 2267845)
Ritme de joc:
60 minutes + 30 seconds per move
Menú del torneig
Menú del torneig
Rànquing inicial
Emparellaments i resultats
Ronda1
Ronda2
Ronda3
Ronda4
Ronda5
Ronda6
Ronda7
Ronda8
Classificació
Taula creuada del torneig
Variació FIDE
Partides
Calendari
Jugadors no emparellats
Estadístiques i detalls
Emparellaments de la ronda 3 -
2024-04-09
- 18:15
Excel
PDF
T.
Blanques
Ran.
Pts.
ELO FIDE
Fed.
Res.
Negres
Ran.
Pts.
ELO FIDE
Fed.
1
Sorribes Calle, Pablo
12
2,0
1805
ESP
0-1
Cabanas Bravo, Juan Andres
2
2,0
1945
ESP
2
Gomez Garcia, Juan Jose
22
2,0
1696
ESP
1-0
Toledo Aguirre, Gonzalo
4
2,0
1907
ESP
3
Vukotic Jovsic, Dragan
7
2,0
1846
ESP
1-0
Camarero Izquierdo, Juan Carlos
19
2,0
1719
ESP
4
Martin-Buitrago Lopez, Antonio
9
2,0
1840
ESP
1-0
Jimenez Maroto, Jose Ignacio
52
2,0
0
ESP
5
Castro Uceda, Jose Antonio
21
1,5
1697
ESP
0-1
Aziz Ortego, Omar Luis
1
1,5
1971
ESP
6
Rollano Carcajona, Ruben
10
1,5
1815
ESP
0-1
Marquez Misel, Michael Angel
14
1,5
1760
VEN
7
Gonzalez Rodriguez, Diego
32
1,5
1631
ESP
½-½
De la Torre Campo, Rafael
8
1,0
1845
ESP
8
Martinez Montesinos, Benedicto
5
1,0
1869
ESP
0-1
Carbayo de Gracia, Oswaldo
25
1,0
1674
ESP
9
Gonzalez Finat, Borja
30
1,0
1644
ESP
1-0
Espada Aguilar, Antonio
6
1,0
1848
ESP
10
Paniagua Quinones, Carlos
11
1,0
1809
ESP
0-1
Conchillo Roman, Jose Ignacio
27
1,0
1665
ESP
11
Perez Pascual, Arturo
13
1,0
1769
ESP
1-0
Gonzalez Bolado, David
31
1,0
1641
ESP
12
Cordoba Esteve, Adrian
15
1,0
1749
ESP
1-0
Ballo Tejera, Carlos Jesus
33
1,0
1629
ESP
13
Benito Mellado, Humberto
36
1,0
1611
ESP
0-1
Urbano Garcia, Eduardo
16
1,0
1739
ESP
14
Kong, Lingzhijie
17
1,0
1734
ESP
1-0
Rodil Gavala, Alejandro
35
1,0
1614
ESP
15
Benito Ruiz de Villa, Rafael
18
1,0
1727
ESP
0-1
Gallego Abad, Luis
40
1,0
1595
ESP
16
Asensio del Arco, Daniel
20
1,0
1715
ESP
½-½
Bodega Hernando, Jorge
37
1,0
1610
ESP
17
Fernandez Fernandez, Jose Manuel
23
1,0
1693
ESP
1-0
Granon Uranga, Inigo
42
1,0
1552
ESP
18
Becerra Baigorri, Jose
24
1,0
1690
ESP
1-0
Camarena Sanchez, Angel
48
1,0
1463
ESP
19
Barragan Carranza, Jose Maria
49
1,0
0
ESP
1-0
Guillen Olmos, Angel
41
0,5
1572
ESP
20
Vidaurre Moreno, Jose
26
0,5
1667
ESP
0-1
Soofi Alizadeh, Arash
44
0,5
1524
ESP
21
Menendez Domens, Juan Manuel
28
0,0
1656
ESP
1-0
Martinez Sanguino, Jose Luis
45
0,0
1514
ESP
22
Aragones Congostrina, Juan Carlo
34
0,0
1628
ESP
0-1
Castro Torres, Vicente
46
0,0
1482
ESP
23
Parra Munoz, Alberto
47
0,0
1475
ESP
0-1
Veuthey Martinez, Eloy
38
0,0
1606
ESP
24
Revuelta Dugnol, Pablo
39
0,0
1603
ESP
1-0
Cuchillo Garcia, Cayetano
50
0,0
0
ESP
25
Quesada Jimenez, Pablo
43
0,0
1535
ESP
0-1
Goday Rivas, Alvaro
51
0,0
0
ESP
26
Coromina Martinez, David
3
2,0
1925
ESP
=
27
Tirado Garcia, Vicente
29
1,0
1653
ESP
=