Navegació
Inici
Calendari
Cercar torneigs
Cercar jugadors
Cercar partides
Informació
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Idioma
Català
English
Español
Euskara
Galego
Iniciar sessió
Inici
IV Torneo de Ajedrez Plaza Mayor S16
Ronda3
Selecció del torneig
IV Torneo de Ajedrez Plaza Mayor S10
IV Torneo de Ajedrez Plaza Mayor S16
IV Torneo de Ajedrez Plaza Mayor S16
Plaza mayor, del
2023-05-27
al
2023-05-27
Àrbitre Principal:
Fco. Javier Rubio Doblas
Àrbitres adjunts: Nuria Gutierrez Lupion
Ritme de joc:
8 minutes + 3 seconds per move
Menú del torneig
Menú del torneig
Rànquing inicial
Emparellaments i resultats
Ronda1
Ronda2
Ronda3
Ronda4
Ronda5
Ronda6
Classificació
Taula creuada del torneig
Variació FIDE
Partides
Calendari
Jugadors no emparellats
Estadístiques i detalls
Emparellaments de la ronda 3 -
2023-07-27
- 19:00
Excel
PDF
T.
Blanques
Ran.
Pts.
ELO FIDE
Fed.
Res.
Negres
Ran.
Pts.
ELO FIDE
Fed.
1
Otero Porcel, Yago
1
2,0
1367
MA
0-1
Llamas Garcia, Ruben
7
2,0
1074
MA
2
Alarcon Gonzalez, Mario
9
2,0
1048
MA
0-1
Roman Verdier, Alberto
2
2,0
1351
MA
3
Loriente Galiano, Eric
3
2,0
1312
MA
1-0
Sanchez Perez, Adrian
8
2,0
1073
MA
4
Dexiang, Qiu
11
2,0
971
MA
½-½
Gaitan Galstyan, Narek
4
2,0
1281
MA
5
Macias Arquillo, Jose
5
2,0
1243
MA
1-0
Mora Ortega, David
10
2,0
1039
MA
6
Turner Cordero, Michael
48
2,0
0
MA
0-1
Moncada Palenzuela, Pablo Wenceslao
6
2,0
1202
MA
7
Ruiz Bravo, Angel
44
2,0
0
MA
0-1
Duran Ibarra, Tiziano Dante
14
1,0
881
MA
8
Insua Alonso, Santiago
34
1,0
0
TR
0-1
Gomez Cordobes, Daniel
12
1,0
929
MA
9
Madrigal Lomelin, Ajanni
13
1,0
922
TR
1-0
Jimenez Cabeza, Antonio
35
1,0
0
TR
10
Alaminos Munoz, Angel
15
1,0
0
TR
0-1
Nogueron Luengo, Ivan
41
1,0
0
TR
11
Jimenez Dominguez, Ivan
36
1,0
0
TR
0-1
Beder, Dmitry
18
1,0
0
MA
12
Blasco Porras, Pablo Tadeo
19
1,0
0
TR
1-0
Lopez Perez, Laura
39
1,0
0
TR
13
Marquez Galvez, Juan Manuel
40
1,0
0
MA
1-0
Boeta Serrano, Ainhoa
20
1,0
0
MA
14
Rabaneda Cosano, Aitor
42
1,0
0
MA
0-1
Carrillo Aranda, Elena
22
1,0
0
MA
15
Cantero Lencina, Miguel
23
1,0
0
MA
0-1
Romero Supervielle, Alfredo
43
1,0
0
TR
16
Dona Romero, Jonathan
26
1,0
0
TR
0-1
Ruiz Fernandez, Alvaro
45
1,0
0
TR
17
Duran Ibarra, Lazzaro Luciano
27
1,0
0
MA
0-1
Marquez Luque, Iker
49
1,0
0
MA
18
Garcia Morales, Juan Carlos
30
0,5
0
TR
0-1
Gaborjani Szabo, Adam
29
0,5
0
MA
19
Sanchez Coco, Julian
46
0,5
0
TR
1-0
Torres Ruiz, Daniel
47
0,5
0
TR
20
Gomez Gambero, Alonso
32
0,0
0
TR
1-0
Alejandre Sanchez, Iker
16
0,0
0
TR
21
Camacho Perez, Julia
21
0,0
0
TR
0-1
Gasset Espana, Tomas
31
0,0
0
TR
22
Guerrero Rodriguez, Viggo
33
0,0
0
TR
0-1
Dominguez Simon, Carmen
24
0,0
0
TR
23
Lebedeva Lebedeva, Alexandra
38
0,0
982
TR
1-0
Dominguez Simon, Gabriel
25
0,0
0
TR
24
Escobedo Sanchez, Raul
28
0,0
0
TR
½-½
Junze Zhu, Lucas
37
0,0
0
TR
25
Aranda Postigo, Alvaro
17
0,0
0
MA
0