Informació de jugador
Filtre per federació: ARG AUS BOL CHI COL CUB ENG ESP FID FIN FRA GEO HON IND IRL ISL ISR ITA LAT LTU MAR MDA PER POL ROU SRB UKR VEN Tots
Filtre per origen: Alaquas Albal Alzira Andreu Paterna Argentina Ateneo Maritimo Australia Basilio Benetusser Benimodo Burjassot CA Alicante CAC Beniajan CD Excalibur Camp de Morvedre Capablanca Cullera Carcaixent Castell de Riba-roja Circulo Mercantil Colon Sabadell Cuba Dama Roja Diagonal de Alcorcon Drac Negre E Luguesa Xadrez EDAPA EVA Manises Escola Escacs Fide Finlandia Fomento Gandia Francia Gambito Benimaclet Georgia Gestalguinos Independiente India Inglaterra Irlanda Islandia Israel Italia Jaque Mate Torrent La Ribera La Vila LaPuerta Letonia Lituania Manuel Eduardo Perez Marruecos Meliana Mislata Lanjaron Moldavia Monteolivete Muro Olleria Palacio de Pioneros Polonia Quart Roquetas Serbia Silla Stadium Casablanca Sueca Torrefiel Ucrania Utiel Vila-real Xeraco Zugzwang Tots
Jugadors i classificacions per La Ribera
Pos. | Ran. | Tít. | Nom | Fed. | Pts. | Mgam | Buc1 | BucT | APRO | S-B | DE1 | ELO FIDE | Nac. | Data Naix. | FIDE ID | ID Nac. | Origen |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
122 | 84 | Penarrubia Blasco, Jose Alfredo | ESP | 4,0 | 7.0 | 37.0 | 40.0 | 0.0 | 15.00 | 0.0 | 1885 | 0 | 1976 | 2290162 | 0 | La Ribera |
Emparellaments de jugador per La Ribera
Emparellaments de la ronda 9 per La Ribera (2023-07-16 - 10:30) |
||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
T. | Blanques | Res. | Negres | Veure | ||||
44 | Penarrubia Blasco, Jose Alfredo | 1885 | ESP | --+ | Figols Olaria, David | 1734 | ESP | |
Emparellaments de la ronda 8 per La Ribera (2023-07-15 - 16:00) |
||||||||
T. | Blanques | Res. | Negres | Veure | ||||
30 | Venkatesan, Kavin | 2154 | IRL | 1-0 | Penarrubia Blasco, Jose Alfredo | 1885 | ESP | |
Emparellaments de la ronda 7 per La Ribera (2023-07-14 - 16:00) |
||||||||
T. | Blanques | Res. | Negres | Veure | ||||
54 | Penarrubia Blasco, Jose Alfredo | 1885 | ESP | 1-0 | Brisa Vega, Pablo | 1626 | ESP | |
Emparellaments de la ronda 6 per La Ribera (2023-07-13 - 16:00) |
||||||||
T. | Blanques | Res. | Negres | Veure | ||||
53 | Perez Pinazo, Jose Oscar | 1537 | ESP | 0-1 | Penarrubia Blasco, Jose Alfredo | 1885 | ESP | |
Emparellaments de la ronda 5 per La Ribera (2023-07-12 - 16:00) |
||||||||
T. | Blanques | Res. | Negres | Veure | ||||
52 | Brisa Vega, Pablo | 1626 | ESP | +-- | Penarrubia Blasco, Jose Alfredo | 1885 | ESP | |
Emparellaments de la ronda 4 per La Ribera (2023-07-11 - 16:00) |
||||||||
T. | Blanques | Res. | Negres | Veure | ||||
31 | Penarrubia Blasco, Jose Alfredo | 1885 | ESP | 0-1 | FM Dubreuil, Nicolas | 2177 | FRA | |
Emparellaments de la ronda 3 per La Ribera (2023-07-10 - 16:00) |
||||||||
T. | Blanques | Res. | Negres | Veure | ||||
57 | Ilinca Ilinca, Filip Antonio | 1576 | ESP | 0-1 | Penarrubia Blasco, Jose Alfredo | 1885 | ESP | |
Emparellaments de la ronda 2 per La Ribera (2023-07-09 - 16:00) |
||||||||
T. | Blanques | Res. | Negres | Veure | ||||
90 | Penarrubia Blasco, Jose Alfredo | 1885 | ESP | = | ||||
Emparellaments de la ronda 1 per La Ribera (2023-07-08 - 16:00) |
||||||||
T. | Blanques | Res. | Negres | Veure | ||||
90 | Penarrubia Blasco, Jose Alfredo | 1885 | ESP | = |