Navegació
Inici
Calendari
Cercar torneigs
Cercar jugadors
Cercar partides
Informació
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Idioma
Català
English
Español
Euskara
Galego
Iniciar sessió
Inici
Campeonato de Asturias por Equipos Primera 2021 Descenso
Ronda6
Mostrar més tornejos
Campeonato de Asturias por Equipos Division de Honor 2021 Titulo
Campeonato de Asturias por Equipos Division de Honor 2021 Descenso
Campeonato de Asturias por Equipos Primera 2021 Ascenso
Campeonato de Asturias por Equipos Primera 2021 Descenso
Campeonato de Asturias por Equipos Division de Honor de Filiales 2021 Titulo
Campeonato de Asturias por Equipos Division de Honor de Filiales 2021 Descenso
Campeonato de Asturias por Equipos Primera de Filiales 2021 Ascenso
Campeonato de Asturias por Equipos Primera de Filiales 2021 Descenso
Campeonato de Asturias por Equipos Division de Honor 2021
Campeonato de Asturias por Equipos Primera 2021
Campeonato de Asturias por Equipos Segunda 2021
Campeonato de Asturias por Equipos Division de Honor de Filiales 2021
Campeonato de Asturias por Equipos Primera de Filiales 2021
Campeonato de Asturias por Equipos Primera 2021 Descenso
Asturias, del
2021-10-02
al
2021-12-18
Àrbitre Principal:
Ricardo Curto Rodriguez
Ritme de joc:
90 min +30 s
Menú del torneig
Menú del torneig
Rànquing de l'equip
Composició de l'equip
Emparellaments i resultats
Ronda1
Ronda2
Ronda3
Ronda4
Ronda5
Ronda6
Classificació
Variació FIDE
Calendari
Estadístiques i detalls
Taula creuada del torneig
Partides
Emparellaments de la ronda 6 -
2021-12-18
- 16:30
Excel
PDF
Veure per taulers
Veure per equips
T.
Blanques
Pts.
ELO FIDE
Fed.
Res.
Negres
Pts.
ELO FIDE
Fed.
1
Torre de Llanes
1,0
1602
Asturiana
2.5 - 3.5
Peñamellera
2,0
1339
Asturiana
1
0 Armas Gago, Miguel Angel
1560
ESP
0 - 1
0 Goellas Gomez, Juan Ramon
1450
ESP
2
0 Nunez Buj, Rodrigo
0
ESP
0.5 - 0.5
0 Sanchez Pinto, Tomas Jesus
1428
ESP
3
0 D'Souza Lopez, Felix Luis
0
ESP
0 - 1
0 Lucas Gutierrez, Antonio
1287
ESP
4
0 Sotres Duenas, Juan Antonio
1276
ESP
0 - 1
0 Ortiz Aroca, Juan
1352
ESP
5
0 Fernandez Briz, Inigo
0
ESP
1 - 0
0 Lucas Gutierrez, Elide
1010
ESP
6
0 D'Souza Lopez, Javier Manuel
0
ESP
1 - 0
0 Sampedro Anel, Francisco
0
ESP
2
Ateneo Casino de la Felguera
7,0
1531
Asturiana
1.0 - 5.0
Grupo 64 A
10,0
1631
Asturiana
1
0 Redondo Carreira, Miguel Angel
1695
ESP
0 - 1
0 Paton Alvarez, Ivan
1855
ESP
2
0 Vega Palacio, Jose Francisco
1593
ESP
0.5 - 0.5
0 Martinez Hurtado, Manuel
1786
ESP
3
0 Martin Taboada, Tomas
1500
ESP
0 - 1
0 Gonzalez Fernandez, Alvaro
1497
ESP
4
0 Palacios Agueria, Luis
1170
ESP
0.5 - 0.5
0 Gorostidi Alvarez, Miguel
1351
ESP
5
0 Vega Caicedo, Daniel
0
ESP
0 - 1
0 Herrero Fanjul Raul (B2)
1234
ESP
6
0 Antuna Palacio, Jaime
0
ESP
0 - 1
0 Junquera Guerrero David (B3)
1300
ESP