Nabigazioa
Hasiera
Egutegia
Txapelketak bilatu
Jokalariak bilatu
Partidak bilatu
Informazioa
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Hizkuntza
Català
English
Español
Euskara
Galego
Login
Hasiera
Torneo Social 2023
6. txanda
Txapelketa aukeratu
Torneo Social 2023 sub12
Torneo Social 2023
Torneo Social 2023
Praza da Peixería,
2023-01-28
-
2023-01-28
Webgune ofiziala
torneos@cxfontecarmoa.com
Epailea:
Rodriguez Lopez, Evaristo 32081588
Bigarren epaileak: Vidal Valtuille, Roberto - Suarez Vallejo, Manolín
Joko-erritmoa:
10 min + 5 seg/mov
Vémosnos na Peixería
Txapelketaren menua
Txapelketaren menua
Hasierako rankinga
Emaitzak
1. txanda
2. txanda
3. txanda
4. txanda
5. txanda
6. txanda
7. txanda
Sailkapena
Koadro gurutzatua
FIDE elo aldaketa
Partidak
Egutegia
Bye zerrenda
Estatistikak
6. txandako partidak
2023-01-28
- 19:30
Excel
PDF
M
Zuriak
Ran.
Ptk.
FIDE
Fed.
Ema
Beltzak
Ran.
Ptk.
FIDE
Fed.
1
Torrado Quintela, Julio
2
5,0
2162
ESP
0-1
Varela Fernandez, Andres
3
5,0
1974
ESP
2
Jerez Moran, Antonio
30
2,0
1416
ESP
1-0
Diz Vilas, Lara
45
2,0
1078
ESP
3
Rey Chimera, Luca
8
4,0
1741
ESP
½-½
FM Abal Cores, Lucas
1
4,5
2208
ESP
4
Victorero Dominguez, Alejandro
17
4,0
1556
ESP
1-0
Suarez Gomez, Paula
12
4,0
1624
ESP
5
Leiro Poza, Aitor
13
4,0
1601
ESP
0-1
Oubina Pazos, Ricardo
19
4,0
1517
ESP
6
Suarez Rozas, David
4
3,5
1814
ESP
1-0
Victorero Dominguez, Oscar
25
4,0
1466
ESP
7
Rodriguez Barros, Marta
32
3,0
1352
ESP
0-1
Montans Lopez, Adrian
6
3,0
1781
ESP
8
Bouza-Brey Teijeiro, Gonzalo
7
3,0
1774
ESP
1-0
Otero Perez, Javier
28
3,0
1427
ESP
9
Dorado Meijide, Andrea
9
3,0
1699
ESP
1-0
Alvarez Miguens, Juan Carlos
23
3,0
1472
ESP
10
Betanzos Jamardo, Adrian
10
3,0
1694
ESP
0-1
Santos Garcia, Mario
29
3,0
1427
ESP
11
Pardo Viqueira, Luis
34
3,0
1318
ESP
0-1
Bouzas Collazo, Francisco Javier
14
3,0
1598
ESP
12
Lorenzo Iglesias, Brais
37
3,0
1218
ESP
1-0
Rey Aguino, Antonio Javier
18
3,0
1555
ESP
13
Sieira Tourino, Iago
21
3,0
1494
ESP
½-½
Bayon Padin, Juan Benito
31
3,0
1392
ESP
14
Gonzalez Perez, Juan Carlos
43
2,5
1114
ESP
1-0
Nieto Touris, Jorge
42
3,0
1134
ESP
15
Planas I Homs,Maria
15
2,5
1580
ESP
0-1
Diz Lorono, Irene
33
2,5
1326
ESP
16
Suarez Vallejo,Manuel
24
2,0
1472
ESP
1-0
Conde Longo, Marcos
35
2,5
1302
ESP
17
Trigo Carro, Manuel
38
2,0
1211
ESP
0-1
Diz Suarez, Carlos
16
2,0
1573
ESP
18
Gomez Valino,Raul
54
2,0
0
ESP
0-1
Rodriguez Lopez, Evaristo
20
2,0
1509
ESP
19
Lopez Castro,Jorge I
57
2,0
0
ESP
0-1
Bahamonde Trujillo, Juan
22
2,0
1481
ESP
20
Prada Ochoa, Tomas
36
2,0
1275
ESP
½-½
Gomez Paz, Aaron
39
2,0
1193
ESP
21
Martinez Martinez, Adrian
41
2,0
1136
ESP
0-1
Fernandez Sainza,Lucas
52
2,0
0
ESP
22
GMC Grana Santos, Juan
55
1,5
0
ESP
0-1
Leal Garcia, Lorena
40
1,0
1193
ESP
23
Candamio Guitian, Isabel
49
1,0
0
ESP
0-1
Rey Aguino, Annika Estela
44
1,5
1084
ESP
24
Jamardo Ventroso,Diego
56
1,0
0
ESP
1-0
Lopez Castro, Alberto
46
1,0
1028
ESP
25
Castro do Rio,Ivan
50
1,0
0
ESP
1-0
Trevino Rairiz,Maria
59
1,0
0
ESP
26
Prego Cancelo, Beatriz
58
1,0
0
ESP
0-1
Diz Meixus,Emilio
51
1,0
0
ESP
27
Bouzas Prado, Marcos
48
0,0
0
ESP
+
28
Vidal Valtuille,Roberto
11
2,5
1630
ESP
0
29
Lago Duran, Jose Enrique
5
1,0
1782
ESP
0
30
Oubina Pazos, Cesar
27
1,0
1448
ESP
0
31
Gomez Andres,Mirian
53
1,0
0
ESP
0
32
Piquin Rey, Luis
26
0,0
1452
ESP
0
33
Abal Garcia,Natalia
47
0,0
0
ESP
0