Nabigazioa
Hasiera
Egutegia
Txapelketak bilatu
Jokalariak bilatu
Partidak bilatu
Informazioa
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Hizkuntza
Català
English
Español
Euskara
Galego
Login
Hasiera
Andaluz Rapido Sub-14
2. txanda
Txapelketa aukeratu
Sub-10
Sub-14
Sub-18
Andaluz Rapido Sub-14
Baena (Cordoba),
2022-09-24
-
2022-09-24
Epailea:
Rafael Lucena Moreno
Bigarren epaileak: Juan Carlos Ariza Lopez
Joko-erritmoa:
15 minutes + 5 seconds per move
Txapelketaren menua
Txapelketaren menua
Hasierako rankinga
Emaitzak
1. txanda
2. txanda
3. txanda
4. txanda
5. txanda
6. txanda
7. txanda
Sailkapena
Koadro gurutzatua
FIDE elo aldaketa
Partidak
Egutegia
Bye zerrenda
Estatistikak
2. txandako partidak
2022-09-24
- 11:20
Excel
PDF
M
Zuriak
Ran.
Ptk.
FIDE
Fed.
Ema
Beltzak
Ran.
Ptk.
FIDE
Fed.
1
Gomez Aguirre, Juan Alberto
1
1,0
1761
MA
1-0
Luque Garcia, Juan
17
1,0
1357
HU
2
Rodriguez Mayen, Antonio
21
1,0
1291
CO
1-0
Otero Porcel, Yago
2
1,0
1742
MA
3
Riera Brito, Raul
3
1,0
1661
HU
1-0
Colloridi, Catalina
18
1,0
1355
MA
4
Ibanez Macias, Aitor
23
1,0
1270
GR
1-0
Arce Gonzalez, Dario
4
1,0
1639
MA
5
Cesar Maestre, Eduardo
5
1,0
1522
CO
1-0
Gonzalez Passas, Pedro Rafael
22
1,0
1272
CO
6
Sanchez Morales, Samuel
7
1,0
1486
MA
0-1
Sequeira Fernandez, Guillermo
25
1,0
1250
HU
7
Cano Ruiz, Alberto
27
1,0
1234
CO
½-½
Ruiz Diaz, Alba
8
1,0
1477
JA
8
Villegas Fernandez, Juan
9
1,0
1476
HU
½-½
Camacho Belmonte, Angel Luis
26
1,0
1244
HU
9
Reque Garcia, Alberto
29
1,0
1216
MA
0-1
Molina Murillo, David
10
1,0
1453
CO
10
Ibanez Macias, Julen
11
1,0
1414
GR
1-0
Rodriguez Mayen, Teo
28
1,0
1220
CO
11
Gonzalez Roldan, Silvio
31
1,0
1203
SE
½-½
Alonso Vargas, David
12
1,0
1413
GR
12
Perea Fruet, Federico
13
1,0
1394
MA
1-0
Pulido Sanchez, Jose
30
1,0
1212
CO
13
Hernandez Tellez, Ada Angela
37
1,0
1141
MA
0-1
Colloridi, Dominic
14
1,0
1390
MA
14
Lirio Palomino, Javier
15
1,0
1371
JA
1-0
Pena Ostos, Diego
51
1,0
0
CO
15
Roldan Moreno, Isabel
55
1,0
0
CA
0-1
Carrillo Haro, Jorge
16
1,0
1366
CO
16
Herrero Pena, Laura
19
0,5
1338
CO
0-1
Gonzalez Rueda, Jose Luis
6
0,0
1515
SE
17
Briand, Noel Santiago
20
0,0
1312
SE
1-0
Trujillo Campana, Jose Maria
50
0,5
0
CO
18
Carmona Martinez, Pablo
46
0,0
1050
GR
0-1
Castro Gutierrez, Javier
24
0,0
1270
CO
19
Martinez Martinez, Pilar
47
0,0
0
CO
0-1
Paz Garcia, Alejandro
32
0,0
1200
CO
20
Franco Castro, Marcos
33
0,0
1190
CO
0-1
Bergillos Montenegro, Francisco Manuel
48
0,0
0
CO
21
Bernado Garcia, Julio
49
0,0
0
CO
1-0
Espinosa Pineda, Manuel
34
0,0
1156
SE
22
Truter, Maximilian
35
0,0
1154
HU
1-0
Garcia Medina, Gabriel
52
0,0
0
GR
23
Salas Relano, Angel
53
0,0
0
JA
1-0
Garrido Ruiz, Dario
36
0,0
1141
MA
24
Parrilla Garcia, Enrique Abad
54
0,0
0
HU
1-0
Duran Anguita, Ulises
38
0,0
1135
SE
25
Martin Sanchez, Elena
39
0,0
1110
CO
1-0
Romero Villanueva, Liana
56
0,0
0
MA
26
Cruz Atenciano, Carlos
57
0,0
0
CO
0-1
Barrios del Pozo, Oscar
40
0,0
1107
CO
27
Hidalgo Villalobos, Francisco
41
0,0
1095
MA
1-0
Giraldez Curquejo, Ignacio
58
0,0
0
SE
28
Mayer Moya, Omar
60
0,0
0
CO
0-1
Camacho Valadez, Marta
42
0,0
1091
MA
29
Padillo Guisado, Alonso
61
0,0
0
CO
½-½
Moreno Ballesteros, Inara
44
0,0
1080
SE
30
Moncada Palenzuela, Pablo Wuence
45
0,0
1065
MA
1-0
Sequera Garcia, Alex
62
0,0
0
SE
31
Merino Aceituno, Daniel
43
0,0
1083
GR
0
32
Lara Pedraza, Carlos
59
0,0
0
CO
0