Navegación
Inicio
Calendario
Buscar torneos
Buscar xogadores
Buscar partidas
Información
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Idioma
Català
English
Español
Euskara
Galego
Login
Inicio
Andaluz Rapido Sub-14
Rolda 6
Selección de torneo
Sub-10
Sub-14
Sub-18
Andaluz Rapido Sub-14
Baena (Cordoba), del
2022-09-24
al
2022-09-24
Árbitro:
Rafael Lucena Moreno
Árbitros axudantes: Juan Carlos Ariza Lopez
Ritmo de xogo:
15 minutes + 5 seconds per move
Menú do torneo
Menú do torneo
Ranking inicial
Emparellamentos e resultados
Rolda 1
Rolda 2
Rolda 3
Rolda 4
Rolda 5
Rolda 6
Rolda 7
Clasificación
Cadro cruzado
Variación FIDE
Partidas
Calendario
Unpaired players
Estatísticas
Emparellamento da rolda 6 o
2022-09-24
ás 16:50
Excel
PDF
M.
Brancas
Ran.
Pts.
FIDE
Fed.
Res.
Negras
Ran.
Pts.
FIDE
Fed.
1
Alonso Vargas, David
12
4,5
1413
GR
0-1
Perea Fruet, Federico
13
5,0
1394
MA
2
Gomez Aguirre, Juan Alberto
1
4,0
1761
MA
1-0
Sanchez Morales, Samuel
7
4,0
1486
MA
3
Cesar Maestre, Eduardo
5
4,0
1522
CO
½-½
Arce Gonzalez, Dario
4
4,0
1639
MA
4
Ibanez Macias, Julen
11
4,0
1414
GR
1-0
Gonzalez Rueda, Jose Luis
6
3,5
1515
SE
5
Sequeira Fernandez, Guillermo
25
3,5
1250
HU
0-1
Carrillo Haro, Jorge
16
3,5
1366
CO
6
Pulido Sanchez, Jose
30
3,5
1212
CO
0-1
Gonzalez Passas, Pedro Rafael
22
3,5
1272
CO
7
Ibanez Macias, Aitor
23
3,5
1270
GR
0-1
Paz Garcia, Alejandro
32
3,5
1200
CO
8
Briand, Noel Santiago
20
3,0
1312
SE
½-½
Otero Porcel, Yago
2
3,0
1742
MA
9
Riera Brito, Raul
3
3,0
1661
HU
1-0
Camacho Belmonte, Angel Luis
26
3,0
1244
HU
10
Espinosa Pineda, Manuel
34
3,0
1156
SE
0-1
Colloridi, Dominic
14
3,0
1390
MA
11
Camacho Valadez, Marta
42
3,0
1091
MA
0-1
Lirio Palomino, Javier
15
3,0
1371
JA
12
Rodriguez Mayen, Teo
28
3,0
1220
CO
0-1
Colloridi, Catalina
18
3,0
1355
MA
13
Herrero Pena, Laura
19
3,0
1338
CO
0-1
Garrido Ruiz, Dario
36
3,0
1141
MA
14
Reque Garcia, Alberto
29
2,5
1216
MA
1-0
Ruiz Diaz, Alba
8
2,5
1477
JA
15
Gonzalez Roldan, Silvio
31
2,5
1203
SE
0-1
Villegas Fernandez, Juan
9
2,5
1476
HU
16
Barrios del Pozo, Oscar
40
2,5
1107
CO
0-1
Molina Murillo, David
10
2,5
1453
CO
17
Moreno Ballesteros, Inara
44
2,5
1080
SE
1-0
Rodriguez Mayen, Antonio
21
2,5
1291
CO
18
Cano Ruiz, Alberto
27
2,5
1234
CO
1-0
Bergillos Montenegro, Francisco Manuel
48
2,5
0
CO
19
Roldan Moreno, Isabel
55
2,5
0
CA
0-1
Luque Garcia, Juan
17
2,0
1357
HU
20
Moncada Palenzuela, Pablo Wuence
45
2,0
1065
MA
0-1
Castro Gutierrez, Javier
24
2,0
1270
CO
21
Truter, Maximilian
35
2,0
1154
HU
1-0
Carmona Martinez, Pablo
46
2,0
1050
GR
22
Hernandez Tellez, Ada Angela
37
2,0
1141
MA
0-1
Garcia Medina, Gabriel
52
2,0
0
GR
23
Martin Sanchez, Elena
39
2,0
1110
CO
1-0
Parrilla Garcia, Enrique Abad
54
2,0
0
HU
24
Hidalgo Villalobos, Francisco
41
2,0
1095
MA
0-1
Sequera Garcia, Alex
62
2,0
0
SE
25
Pena Ostos, Diego
51
1,5
0
CO
1-0
Trujillo Campana, Jose Maria
50
1,5
0
CO
26
Padillo Guisado, Alonso
61
1,5
0
CO
0-1
Salas Relano, Angel
53
1,0
0
JA
27
Franco Castro, Marcos
33
1,0
1190
CO
1-0
Cruz Atenciano, Carlos
57
1,0
0
CO
28
Bernado Garcia, Julio
49
1,0
0
CO
1-0
Giraldez Curquejo, Ignacio
58
1,0
0
SE
29
Mayer Moya, Omar
60
1,0
0
CO
1-0
Romero Villanueva, Liana
56
1,0
0
MA
30
Martinez Martinez, Pilar
47
0,0
0
CO
+
31
Duran Anguita, Ulises
38
0,0
1135
SE
0
32
Merino Aceituno, Daniel
43
0,0
1083
GR
0
33
Lara Pedraza, Carlos
59
0,0
0
CO
0