Navegación
Inicio
Calendario
Buscar torneos
Buscar xogadores
Buscar partidas
Información
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Idioma
Català
English
Español
Euskara
Galego
Login
Inicio
II Torneo Activo Gran Canaria 2016
Rolda 8
II Torneo Activo Gran Canaria 2016
Pabellón de Deportes de Santa María de Guía (Gran Canaria), del
2016-10-15
al
2016-10-16
Árbitro:
IA Arranz Martín, Pablo A. (ID 22218734)
Ritmo de xogo:
20 minutes + 5 seconds per move
Menú do torneo
Menú do torneo
Ranking inicial
Emparellamentos e resultados
Rolda 1
Rolda 2
Rolda 3
Rolda 4
Rolda 5
Rolda 6
Rolda 7
Rolda 8
Rolda 9
Clasificación
Cadro cruzado
Variación FIDE
Partidas
Calendario
Unpaired players
Estatísticas
Emparellamento da rolda 8 o
2016-10-16
ás 12:00
Excel
PDF
M.
Brancas
Ran.
Pts.
FIDE
Fed.
Res.
Negras
Ran.
Pts.
FIDE
Fed.
1
IM Alvarado Diaz,Alejandro
1
6,5
2423
ESP
½-½
IM Garcia Padron,Jose
2
6,0
2396
ESP
2
IM Brito Garcia,Alfredo
3
6,0
2317
ESP
½-½
FM Hernandez Leon,Alberto
4
5,5
2304
ESP
3
FM Garcia Blanco,Omar
6
5,5
2250
ESP
1-0
Cruz Ramirez,Nauzet
27
5,5
1895
ESP
4
Korneev Leskova,Svyatoslav
9
5,5
2155
ESP
½-½
Hernandez Leon,Sergio
11
5,5
2129
ESP
5
FM Gutierrez Olivares,Daniel
5
5,0
2297
ESP
1-0
Rodriguez Mellado,Antonio
21
5,0
1971
ESP
6
Ramirez Medina,Victor
7
5,0
2190
ESP
1-0
Sanabria Taskila,Daniel Kristia
48
5,0
1550
ESP
7
Cruz Gomez,Isidro
15
5,0
2025
ESP
½-½
Hidalgo Santana,Fernando
8
5,0
2174
ESP
8
Manchon Santana,Alberto
25
5,0
1918
ESP
1-0
Leon Varela,Luis
10
5,0
2149
ESP
9
Sanchez Montesdeoca,Isaac
33
5,0
1739
ESP
0-1
Fernandez Manrique,Agustin
12
5,0
2128
ESP
10
Cubas Cabrera,Angel Luis
28
5,0
1860
ESP
½-½
Rodriguez Melian,Jose Luis
13
4,5
2118
ESP
11
De Leon Navarro,Claudio
47
4,5
1562
ESP
0-1
Cruz Pino,Adrian
16
4,5
2011
ESP
12
Heimbaecher,Peter,Dr.
34
4,5
1681
GER
0-1
Camino Carrio,Nicanor
20
4,5
1995
ESP
13
Raluy Lopez,Marcos
23
4,5
1961
ESP
½-½
Martin Rodriguez,Pablo
40
4,5
1619
ESP
14
Sanchez Quintero,Raul
18
4,0
1998
CUB
½-½
Sosa Suarez,Carla Cristina
61
4,5
1473
ESP
15
Perez Toledo,Antonio Jose
41
4,0
1614
ESP
0-1
Lopez Pereyra,Antonio
14
4,0
2051
ESP
16
Kraus,Oliver
19
4,0
1996
GER
1-0
Santana Benitez,Romen
44
4,0
1591
ESP
17
Badiola Morera,Gorka
46
4,0
1569
ESP
½-½
FM Gonzalez Intelangelo,Gerardo
24
4,0
1956
ESP
18
Medina Martin,Alberto
50
4,0
1538
ESP
0-1
Salazar De La Cruz,Jose Maria
26
4,0
1898
ESP
19
Almeida Sanchez,Juan Sebastian
29
4,0
1812
ESP
1-0
Donate Villalba,Juan Francisco
52
4,0
1521
ESP
20
Chen,Zhe
54
4,0
1516
ESP
1-0
Ramirez Maillo,Juan Adonay
30
4,0
1789
ESP
21
Rivero Pena,Gara Del Pino
64
4,0
1451
ESP
0-1
Robaina Bordon,Hector
32
4,0
1743
ESP
22
Amador Garcia,Ismael
55
4,0
1508
ESP
½-½
Ramirez Maillo,Cristian
36
4,0
1671
ESP
23
Sanchez Ramirez,Gustavo
39
4,0
1621
ESP
0-1
Rodriguez Tobio,Coral
53
4,0
1521
ESP
24
Ramos Santana,Marcelino
17
3,5
2003
ESP
1-0
Perez Bolanos,David
65
3,5
1439
ESP
25
Guerra Aleman,Marcial
37
3,5
1663
ESP
0-1
Sanabria Taskila,Jenny Maria
70
3,5
1361
ESP
26
Garcia Almeida,Aitana Maria
73
3,5
1293
ESP
1-0
Diaz Mendoza,Eladio
38
3,5
1635
ESP
27
Macias Reyes,Jose Luis
49
3,5
1547
ESP
1-0
Maroto Rivero,Adrian
97
3,5
0
ESP
28
Garcia Almeida,Valeria
80
3,0
1160
ESP
0-1
Alhambra Zarco,Raul
42
3,0
1609
ESP
29
Quintana Rodriguez,Agoney
56
3,0
1498
ESP
0-1
Vega Rodriguez,Daniel
72
3,0
1300
ESP
30
Abderrahaman,Nadia
76
3,0
1212
ESP
0-1
Hernandez Guerra,Luna Yue
57
3,0
1494
ESP
31
Monteiro Rodrigues,Carlos
58
3,0
1491
ESP
1-0
Almeida Cubas,Mirella
75
3,0
1236
ESP
32
Fernandez Arce,Aketza
59
3,0
1488
ESP
0-1
Moreno Diepa,Diego
77
3,0
1202
ESP
33
Perez Guerra,Raul
60
3,0
1482
ESP
1-0
Monzon Perez,Aythamy Jose
78
3,0
1191
ESP
34
Yuan,Ying Jie
66
3,0
1439
ESP
½-½
Perez Bolanos,Joel
84
3,0
1102
ESP
35
Trujillo Morales,Sofia
82
3,0
1150
ESP
0-1
Rivero Castellano,Carlos Jesus
67
3,0
1423
ESP
36
Espinel Rosales,Yeremay
68
3,0
1419
ESP
1-0
Perdomo Ojeda,Kirian
81
3,0
1158
ESP
37
Suarez Sauca,Carlos Francisco
104
3,0
0
ESP
0-1
Roque Hernandez,Francisco
69
3,0
1391
ESP
38
Diaz Cruz,Cayetano
79
2,5
1191
ESP
0-1
Cabrera Martel,Isaac
35
2,5
1675
ESP
39
Almeida Sarmiento,Yamiley
87
2,5
0
ESP
0-1
Castrejon Castro,Jesus
51
2,5
1525
ESP
40
Biscarri Candalia,Oscar
62
2,5
1467
ESP
1-0
Farina Vidal,Carlos
95
2,5
0
ESP
41
Bandin Lata,Daniel
85
2,5
1049
ESP
1-0
Diaz Medina,Angelo
71
2,5
1314
ESP
42
Rey Cortes,Jorge
63
2,0
1461
ESP
1-0
Martinez Lopez,Marina
98
2,0
0
ESP
43
Rivero Pena,Himar
74
2,0
1268
ESP
0-1
Farina Vidal,Adrian
94
2,0
0
ESP
44
Rakuss Zapatero,Domeniks
83
2,0
1107
ESP
1-0
Perez Perez,Melquiades
99
2,0
0
ESP
45
Garcia Gonzalez,Thaziri
96
2,0
0
ESP
0-1
Arutyunyan,Mikael
88
2,0
0
ESP
46
Rodriguez Almeida,Ainhoa
101
2,0
0
ESP
0-1
Digregorio,Bruno
92
2,0
0
ESP
47
Travieso Nuez,Javier
105
1,0
0
ESP
0-1
Dominguez Marrero,Marcos
93
2,0
0
ESP
48
Couso Villa,Ayeisha
86
1,5
1035
ESP
1-0
Ruiz Ramirez,Javier
102
2,0
0
ESP
49
Couso Villa,Aythami
89
0,0
0
ESP
1-0
Suarez Sauca,Alvaro Jose
103
0,5
0
ESP
50
Diaz Medina,Gara
90
0,0
0
ESP
½-½
Diaz del Rosario,Carlos Efren
91
0,0
0
ESP